dzisiaj jest piątek, 25 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Motoryzacja

Najczęściej czytane w dziale:
Sterownik Zenit LPG

01-12-2011 r. We wrześniu 2011 r. na polskim rynku motoryzacyjnym ukazał się nowy sterownik z rodziny ZENIT LPG o nazwie ZENIT PRO przeznaczony do samochodowych instalacji gazowych.


Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!

Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!01-12-2011 r. Gorączka przedświątecznych zakupów już się rozpoczęła. Wyraźnie widać to na platformie B2B ONLINE gdzie ilość transakcji rośnie z dnia na dzień!Łatwo odnaleźć poszukiwane produkty i wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, a jest w czym wybierać!


Mistrzyni Polski Małgosia Rdest po raz pierwszy w bolidzie

30-11-2011 r. Małgosia Rdest, tegoroczna Mistrzyni Polski w kartingu po raz pierwszy zasiadła za kierownicą profesjonalnego bolidu startując w eliminacjach do programu Formula BMW Talent Cup


Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie

Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie30-11-2011 r. Internet staje się jednym z głównym miejsc, w którym młodzi ludzie nawiązują kontakty towarzyskie czy realizują swoje pasje. Pomimo wielu zalet, nie należy zapominać o zagrożeniach wynikających z korzystania z Sieci.


Frost & Sullivan: Europa wymienia tabor kolejowy

29-11-2011 r. Wymiana starzejącego się taboru tworzy możliwości rozwoju dla alternatywnych technologii napędowych na europejskim rynku lokomotyw i szynobusów spalinowych


PPL Perłą Polskiej Gospodarki

PPL Perłą Polskiej Gospodarki29-11-2011 r. P.P. „Porty Lotnicze”, zarządzające Lotniskiem Chopina w Warszawie, po raz trzeci z rzędu otrzymało tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w rankingu magazynu „Polish Market”.


Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl

Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl28-11-2011 r. Zakup biletów autokarowych na podróże do całej Europy stał się jeszcze łatwiejszy – to zasługa usprawnień, które wprowadziła do swojego systemu rezerwacji redakcja portalu BiletyAutokarowe.pl.


Kaspersky Lab rozszerza swoją współpracę z zespołem Scuderia Ferrari

Kaspersky Lab rozszerza swoją współpracę z zespołem Scuderia Ferrari25-11-2011 r. Kaspersky Lab rozszerza współpracę z zespołem Scuderia Ferrari. Przy okazji ostatniego wyścigu Grand Prix Formuły 1 sezonu 2011 w Sao Paulo Kaspersky Lab ujawnił nowy kontrakt na kolejne dwa lata z tym znanym na całym świecie zespołem wyścigowym.


Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie

Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie23-11-2011 r. Polski system nawigacji GPS dla telefonów iPhone do końca 2011 roku dostępny jest w cenie poniżej 10 euro. Producent precyzyjnego systemu nawigacji GPS MapaMap Travel PL,


Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme

Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme23-11-2011 r. Jak co roku organizatorzy postanowili zorganizować oficjalne podsumowanie całego sezonu. Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme, bo taką nosi ono nazwę, odbędzie się 26-27 listopada 2011 w Morsku.


Koleje Mazowieckie rozpoczynają współpracę z portalem Pasazer.info.pl

Koleje Mazowieckie rozpoczynają współpracę z portalem Pasazer.info.pl23-11-2011 r. Pasażerowie podróżujący pociągami Kolei Mazowieckich mają możliwość korzystania z informacji na nowej platformie internetowej: Pasazer.info.pl. Pomysłodawcą jest Urząd Transportu Kolejowego.


Pilkington Automotive nagrodzony za bezpieczeństwo i ochronę człowieka w pracy

Pilkington Automotive nagrodzony za bezpieczeństwo i ochronę człowieka w pracy22-11-2011 r. Pilkington Automotive Poland – producent szyb dla czołowych marek samochodowych, nagrodzony został Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy za działania prowadzone na rzecz poprawy warunków, bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy.


Zima dla dobrego kierowcy nie taka zła!

21-11-2011 r. „Hu, hu, ha nasza zima zła”. Tak brzmią słowa znanej piosenki dla dzieci, którą każdy z nas nucił w wieku szkolnym. A jak kierowcy reagują na tę porę roku? Jak ją znoszą i czy są w pełni przygotowani na zaspy i zamarznięte szyby?


FM Logistic dla Grupy Sanofi

17-11-2011 r. Firma FM Logistic podpisała nowy kontrakt z kolejnym klientem z branży farmaceutycznej. Projekt dla Grupy Sanofi realizowany w wyspecjalizowanym magazynie operatora w Błoniu k. Warszawy, rozpoczął się we wrześniu br.


Stanowisko Instytutu Jagiellońskiego wobec kwestii problemów systemu viaTOLL

Stanowisko Instytutu Jagiellońskiego wobec kwestii problemów systemu viaTOLL17-11-2011 r. Instytut Jagielloński w dalszym ciągu bada sprawę wprowadzenia elektronicznego systemu poboru opłat. W związku z pojawiającymi się komentarzami i informacjami dotyczącymi nieprawidłowości przy naliczaniu opłat za użytkowanie dróg objętych systemem viaTOLL.


Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki

Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki16-11-2011 r. Dragon Winch producent wyciągarek marki Dragon Winch do samochodów użytkowych, „terenówek” oraz quadów zdecydował się na przedłużenie okresu gwarancji na produkowane urządzenia z dwóch do pięciu lat.


Call Center Poland ponownie realizuje kampanię dla Toyota Motor Poland

14-11-2011 r. Call Center Poland zrealizowała kolejny projekt telemarketingowy dla Toyota Motor Poland. Celem kampanii było dotarcie do grupy kilkudziesięciu tysięcy użytkowników toyoty w Polsce i zaproszenie ich na dni otwarte nowego modelu Yaris.


Ogień w warsztatach, czyli przygotowania do sezonu off-road 2012

Ogień w warsztatach, czyli przygotowania do sezonu off-road 201210-11-2011 r. Sezon off-road 2011 w Polsce powoli dobiega końca. Większość najważniejszych w tym roku imprez przeprawowych mamy za sobą. Tymczasem dla pasjonatów tego sportu rozpoczynają się przygotowania maszyn na rok następny.


Czy warto zdecydować się na samochodową instalację gazową?

09-11-2011 r. W Polsce, w latach 90-tych, rozpoczął się gwałtowny rozwój rynku instalacji gazowych. Co spowodowało, że instalacje LPG stały się tak popularne w Polsce? Na pewno najważniejszą przyczyną jest aspekt ekonomiczny.


Po inwestycjach w Polsce, Nexteer Automotive uruchamia nowe projekty w USA

07-11-2011 r. Po ogłoszeniu w lipcu br. inwestycji w polskie fabryki na poziomie 200 mln zł, Nexteer Automotive zamierza inwestować w USA. Koncern przeznaczy 150 mln dolarów na nowe projekty, związane z produkcją elektrycznych układów kierowniczych, w tym m.in. dla GM.


Porsche i BLACK - promocja, jakiej jeszcze nie było

Porsche i BLACK - promocja, jakiej jeszcze nie było04-11-2011 r. Porsche i BLACK to dwie marki, które mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, a teraz dzięki firmie FoodCare połączy je jeszcze więcej. Porsche to filozofia i styl życia.


Jak promować firmę w Sieci?

Jak promować firmę w Sieci?04-11-2011 r. Sieć daje wyjątkową możliwość promowania biznesu. Jest to promocja, która zwykle wymaga ponoszenia niskich nakładów finansowych. Twoim głównym kosztem będzie Twój czas – reklamuj swoją firmę, korzystając z darmowych narzędzi.


Nowy projekt konsumencki ruszył i ogłosił pierwsze wyniki badań

Nowy projekt konsumencki ruszył i ogłosił pierwsze wyniki badań04-11-2011 r. Korona Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie popularnych produktów i marek w danych kategoriach, segmentach rynkowych i regionach.


Lotnisko Chopina drogie? Nieprawda - rzecznik odpowiada portalowi Wyborcza.biz

Lotnisko Chopina drogie? Nieprawda - rzecznik odpowiada portalowi Wyborcza.biz31-10-2011 r. W związku z opublikowaniem w portalu internetowym Wyborcza.biz artykułu pt. „Warszawskie Okęcie omijają podróżni i przewoźnicy. Duża szansa dla Modlina”, rzecznik lotniska wystosował do redaktora portalu odpowiedź następującej treści.


Nowa MapaMap dla Androida - ściągnij i przetestuj

Nowa MapaMap dla Androida - ściągnij i przetestuj28-10-2011 r. W sklepie Android Market pojawiła się nowa wersja nawigacji MapaMap Polska for Android™. Producent zachęca wszystkich użytkowników telefonów z systemem Android do pobierania i testowania nowej nawigacji podczas zbliżających się uroczystości Wszystkich Świętych.


Koalicja korzyści z Hondą

28-10-2011 r. Rozpoczęła się kolejna odsłona jesiennej kampanii promocyjnej, zrealizowanej przez Agencję Reklamową S4 dla Hondy. Tym razem przebiega ona pod hasłem „Koalicja korzyści”.


"Siłacz" od Dragon Winch

28-10-2011 r. Dragon Winch stale poszerza ofertę wyciągarek oraz unowocześnia dostępne produkty. Jednym ze znanych urządzeń, które ma już swoich użytkowników jest tzw. „siłacz” 12000, czyli Dragon Winch Maverick 12000,przeznaczony do samochodów użytkowych, jak i terenówek.


Żubr na płocie i w autobusie

Żubr na płocie i w autobusie28-10-2011 r. Dzika natura puszczy w całej okazałości objawiła się w autobusach Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. W ramach kolejnej odsłony akcji “Doznanie na żądanie” autobusami podróżują prace podlaskiego fotografika, Krzysztofa Onikijuka,


PEKAES sprzeda spółkę zależną ATB Truck

27-10-2011 r. PEKAES, jeden z wiodących operatorów logistycznych w Polsce, podpisał przedwstępną, warunkową, umowę sprzedaży spółki zależnej ATB TRUCK i związanych z nią nieruchomości. Z tytułu umowy PEKAES otrzyma łącznie 14 mln złotych.


Zimowe opony kupisz w e-sklepie

Zimowe opony kupisz w e-sklepie27-10-2011 r. W Polsce, mimo braku nakazu wymiany opon na zimowe, rośnie świadomość kierowców, którzy zaczynają stawiać swoje bezpieczeństwo ponad aspekt finansowy. Przybywa również zwolenników zakupu opon w Internecie.Katalog www: Motoryzacja
Akcesoria dla motocyklistów

Akcesoria samochodowe

Auto Szkoły

Badania kierowców

Blacharstwo-lakiernictwo samochodowe

Car audio

Chemia samochodowa

Części do motocykli i skuterów

Części karoseryjne do samochodów

Części używane do samochodów

Części wg marek samochodowych

Czujniki samochodowe

Elektronika samochodowa

Felgi, kołpaki, dodatki do kół

Filtry samochodowe

Fora dyskusyjne jednośladów

Fora dyskusyjne motoryzacyjne

Galerie samochodowe

Garażowanie samochodu

Informacje o jednośladach

Informacje o motoryzacji

Instalacja elektryczna w samochodzie

Instalacja gazowa w samochodzie

Jednoślady wg przeznaczenia

Klimatyzacja samochodowa

Kluby motocyklowe

Kluby samochodowe

Kluby skuterowe

Kosmetyki samochodowe

Kredyty samochodowe

Łożyska i uszczelki w motoryzacji

Nadwozia i naczepy

Naprawa motocykli i skuterów

Naprawa samochodów

Odzież motocyklowa

Oleje i smary dla branży motoryzacyjnej

Opony do jednośladów

Opony samochodowe

Organizacja transportu

Paliwa dla motoryzacji

Po wypadku samochodowym

Pomoc drogowa

Pompy samochodowe

Poradniki dla kierowców

Powozy konne

Prototypy samochodów

Przeprowadzki

Przyczepy kempingowe

Rozkłady jazdy

Rozrząd do samochodów

Rzeczoznawcy w branży motoryzacyjnej

Salony sprzedaży motocykli

Salony sprzedaży samochodów

Salony sprzedaży skuterów

Serwis motocykli i skuterów

Serwis wg marek samochodowych

Sprężyny samochodowe

Sprzedaż motocykli

Sprzedaż samochodów

Sprzedaż skuterów

Stare samochody

Szyby samochodowe

Tapicerka samochodowa

Targi motoryzacyjne

Transport ciężarowy

Transport drobnicy

Transport kolejowy

Transport linowy

Transport lotniczy

Transport osobowy

Transport specjalistyczny

Transport wewnątrzzakładowy

Transport wg miejscowości

Tuning jednośladów

Tuning samochodów

Turystyka na jednośladach

Układ chłodzenia

Układ hamulcowy

Układ kierowniczy

Układ napędowy

Układ smarowania

Układ wydechowy

Układ zapłonowy

Układ zawieszenia

Usługi dla firm transportowych

Wortale dla jednośladów

Wortale motoryzacyjne

Wortale motoserwisowe

Wortale transportowe

Wyposażenie dodatkowe samochodów

Wyposażenie warsztatów samochodowych

Wypożyczalnie jednośladów

Wypożyczalnie przyczep samochodowych

Wypożyczalnie samochodów do przewozu osób

Wypożyczalnie samochodów firmowych i dostawczych

Zabezpieczenia motoryzacyjneArtykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją