dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Nowa seria o Sir Alexie Fergusonie tylko w ESPN Classic!
 Nowa seria o Sir Alexie Fergusonie tylko w ESPN Classic!


Najczęściej czytane
Nowa seria o Sir Alexie Fergusonie tylko w ESPN Classic!

opublikowany: czwartek, 10 listopad 2011 / źródło: ESPN Classic

ESPN Classic w listopadzie ukaże specjalną serię programów poświęconą wielkiemu trenerowi naszych czasów. Sir Alex Ferguson w tym miesiącu świętuje 25-lecie z Manchester United.

Od 6 listopada 1986 roku Ferguson rządzi zespołem Czerwonych Diabłów. To on tchnął nowe życie w coraz gorzej wypadającą drużynę, to on stworzył jeden z najlepszych składów nie tylko w Anglii, ale i na całym świecie.
W specjalnej serii programów pokażemy różne etapy jego trenerskiej kariery.

Pierwszy odcinek będzie traktował o okresie pomiędzy 1986 a 1993 rokiem i trudnych początkach z nowym zespołem. W drugim przedstawimy lata 1993-1998, które okazały się przełomowymi – m.in. z powodu pierwszego zwycięstwa w lidze. Następnie lata 1998-2001, kiedy to Sir Alex myślał o przejściu na emeryturę, ale na szczęście zmienił zdanie i poprowadził swoją drużynę do kolejnych triumfów. Ostatnia odsłona serii to lata 2001-2011. Wtedy to Ferguson zbudował swój trzeci niezwyciężony team Manchesteru United i zdobył z nim swoje drugie Champions League i dziewiętnasty tytuł w lidze.

Oprócz przekroju wszystkich lat ze składem z Old Trafford, kibice będą mieli okazję poznać opinię innych trenerów, zawodników, rywali Fergusona, którzy wypowiedzieli się dla ESPN Classic o koledze z branży.

Serdecznie zapraszamy w listopadowe poniedziałki o godzinie 23:00 i 23:30!
Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!
ESPN Classic
ESPN Classic
http://www.espnclassic.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Shi Communication


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją