dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki
Highlander DWH 12 000 HD
 Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki


Najczęściej czytane
Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki

opublikowany: środa, 16 listopad 2011 / źródło: Dragon Winch

Dragon Winch producent wyciągarek marki Dragon Winch do samochodów użytkowych, „terenówek” oraz quadów zdecydował się na przedłużenie okresu gwarancji na produkowane urządzenia z dwóch do pięciu lat.

Wyciągarki samochodowe, czy to przy samochodach użytkowych jak lawety lub holowniki, czy też przy jeździe terenowej, niezwykle często eksploatowane są w ekstremalnych warunkach. Wyjątkowo ważna jest zatem wytrzymałość sprzętu, a co za tym idzie jego żywotność.
„Od wielu lat zajmujemy się wyciągarkami i wiemy, jak ważne jest to, aby pracowały one niezawodnie. Ciągle też poszukujemy nowych rozwiązań, nowych technologii, które mają sprawić, że nasze produkty w jeszcze lepszy sposób odpowiadały na potrzeby rynku” - mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny, członek zarządu Dragon Winch. „Wiemy, że wyciągarki produkowane przez Dragon Winch są urządzeniami o wysokiej jakości, które sprawdzają się w ciężkich warunkach pracy. Między innymi właśnie to przekonanie pozwoliło nam podjąć decyzję o przedłużeniu okresu gwarancji do 5 lat” – dodaje.
Dragon Winch decyzją o przedłużeniu okresu gwarancji z 24 do aż 60 miesięcy, daje posiadaczom swoich wyciągarek większe poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony robiąc krok w tym kierunku, potwierdza niezawodność oraz wysoką jakość produkowanych urządzeń. Takie rozwiązanie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Ostatecznie to oni powinni być najbardziej zadowoleni z przedłużenia okresu gwarancji do 60 miesięcy.Dragon Winch
Dragon Winch

uL. Grzegórzecka 77
31-559 Kraków
tel. 012 412 20 90

http://www.dragonwinch.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Euroforum


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją