dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


O'Neill Evolution na powitanie Nowego Roku 2012
O'Neill Evolution 2012 Davos, Szwajcaria, 2-7 stycznia 2012; 6 Star Big Air & 5 Star Halfpipe kobiet i mężczyzn
 O'Neill Evolution na powitanie Nowego Roku 2012


Najczęściej czytane
O'Neill Evolution na powitanie Nowego Roku 2012

opublikowany: piątek, 18 listopad 2011 / źródło: O'Neill Poland

Tuż po tegorocznym Sylwestrze bądźmy gotowi na 5 dni snowboardowej euforii - 2 stycznia 2012 roku po raz kolejny startują zawody O'Neill Evolution w szwajcarskim Davos (6 Star Big Air & 5 Star Halfpipe kobiet i mężczyzn).

Tuż po tegorocznym Sylwestrze bądźmy gotowi na 5 dni snowboardowej euforii - 2 stycznia 2012 roku po raz kolejny startują zawody O'Neill Evolution.

Na stokach Jacobshornu spotkają się najbardziej progresywni snowboardziści naszej planety, rywalizując w ramach 6 Star TTR World Snowboard Tour w konkurencjach Big Air i halfpipe.

O'Neill Evolution jest jednym z moich ulubionych wydarzeń w roku - deklaruje Seb Toots, ubiegłoroczny zwycięzca Big Air - W zeszłym roku było to po prostu najbardziej progresywne i innowacyjne Big Air wszech czasów! Finały będę pamiętać do końca życia, za standard i jakość trików oraz związane z tym wszystkim emocje. Naprawdę przekraczaliśmy granice i wskakiwaliśmy nowe poziomy w tym sporcie. Tego samego spodziewam się w 2012 roku.

Max Henault, szejper z Schneestern, ponownie zaaranżuje Big Air z railami u dołu, na których rozegra się walka o finałowe punkty.

Tegoroczny plan? Wprowadzić rywalizację progresywnych riderów poziom wyżej.

Ten innowacyjny charakter zawodów doskonale odzwierciedla ducha O'Neill. Biorąc pod uwagę, że O’Neill Evolution rozpoczyna obchody 60 lat marki - pełnych innowacji i postępu od momentu gdy Jack O’Neill wynalazł piankę do surfingu w 1952 roku.

W ubiegłym roku wraz z zawodnikami zrobiliśmy wszystko, by dać im abitne, ale bezpieczne warunki. – zapewnia Max Henault - Riderzy mieli okazję dobrze wszystko wypróbować, poczuć się komfortowo na każdym wybiciu. W tym roku chcemy kontynuować tę tradycję, a nawet pójść jeszcze dalej. Robimy wszystko, aby promować triple corki naszych chłopców. To będą emocje!

Kanadyjczyk Seb Toots to jeden z niewielu zawodników na świecie wykonujących triple corki. A to tylko jedna z wielu gwiazd snowboardu, która wybierze się na wycieczkę w Alpy Szwajcarskie walczyć o 125 000 dolarów nagrody oraz o cenne punkty światowego rankingu TTR.

W O’Neill Evolution 2012 weźmie udział także Nadja Purtschert, która delektuje się faktem, że będzie konkurować na ojczystej ziemi.

O’Neill Evolution jest dla mnie zawsze wyjątkowe bo mam wsparcie moich lokalnych kibiców. – cieszy się Nadja - To zawody, w których wywieramy na sobie wzajemną presję, by jeździć na coraz wyższym poziomie. A tłumy, które gromadzą się na dole, by nas oglądać zawsze wnoszą wyjątkową i emocjonująca atmosferę. Nie mogę się doczekać edycji 2012.

Charakterystyczne dla O’Neill Evolution jest finałowy wieczór, rozgrywany w asyście tłumów zebranych, aby obejrzeć najważniejsze nazwiska w tym sporcie.

Transmisja na żywo i więcej informacji: www.oneill.com/evolution/live

Wszystkie zdjęcia, informacje prasowe i materiał video w języku angielskim będą udostępniane na: press.oneill.comO'Neill Poland

ul. Wojskowa 6/B9
60-792 Poznań

http://www.oneill.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją