dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Orliki okiem kamery
 Orliki okiem kamery


Najczęściej czytane
Orliki okiem kamery

opublikowany: piątek, 18 listopad 2011 / źródło: Urząd Miasta Torunia

Toruniowi przybyło 5 kolejnych orlików. Nasze miasto ma ich już 18 i jest liderem w województwie kujawsko-pomorskim. Jak wyglądają nowe kompleksy sportowo-rekreacyjne, można się przekonać oglądając film dostępny jest na miejskim kanale portalu YouTube.

Oficjalne otwarcie pięciu nowych orlików nastąpiło 15 listopada 2011 roku. Wybudowano je przy Zespole Szkół nr 15 (ul.Paderewskiego), przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika na ulicy Gagarina, przy Szkole Podstawowej nr 35 na osiedlu Bielawy-Grębocin, na obszarze przedpola Fortu II u zbiegu ul. Rydygiera i Mocarskiego oraz przy Zespole Szkół nr 10 na placu św. Katarzyny.

W skład każdego kompleksu wchodzi boisko piłkarskie o wymiarach 30x60 m oraz boisko wielofunkcyjne - do gry w piłkę siatkową i koszykówkę - o wymiarach 30x19 m wykonane w technologii syntetycznej (sztuczna trawa, akryl, poliuretan). Boiska są ogrodzone do wysokości 4 metrów i oświetlone, obok znajdują się budynki sanitarne i szatnie.

Każdy użytkownik internetu może teraz zobaczyć, jak wyglądają nowe toruńskie orliki. Uczestniczyliśmy z kamerą w otwarciu nowych obiektów 15 listopada 2011 roku i nagraliśmy film. Następnie zamieściliśmy go w sieci.

Film „Toruń liderem orlików” można obejrzeć na stronie http://www.youtube.com/user/mojTorun?blend=7&ob=5#p/u/0/-TrUopNHCboUrząd Miasta Torunia

Wały Gen. Sikorskiego 8
87-100 Toruń

http://www.torun.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją