dzisiaj jest czwartek, 26 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od Perdormire
 Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od Perdormire


Najczęściej czytane
Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od Perdormire

opublikowany: niedziela, 27 listopad 2011 / źródło: PerDormire

Firma PerDormire - włoski producent materacy i poduszek znanych na całym świecie z najwyższej jakości, wprowadził na polski rynek nowość, skierowaną do aktywnych osób ceniących sobie zdrowy i wygodny sen.

Air Memory Coolmax Plus to zbudowany z 5 zróżnicowanych warstw materac o właściwościach ortopedycznych. Zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza ograniczającą nadmierne pocenie się podczas snu. Dzieję się tak dzięki dwuwarstwowemu pokrowcowi materaca, który wykonany został z materiału Coolmax, składającego się z czterokanalikowych, wydrążonych włókien, natychmiastowo odprowadzających wilgoć i posiadających wysokie właściwości termoregulacyjne. Dodatkowo pokrowiec materaca podszyty jest 2 centymetrową warstwą pianki leniwej, doskonale dopasowującej się do kształtu ciała. Wnętrze materaca to konstrukcja, na którą składają się dwie połączone ze sobą warstwy główne zbudowane z wysokiej jakości pianek oraz osłaniający je pokrowiec wewnętrzny z naturalnej bawełny. Górna warstwa piankowa wykonana jest z tak zwanej pianki leniwej (mindfoam). Jest to wrażliwy na temperaturę materiał wiskoelastyczny z pamięcią kształtu. Dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika nie powodując nacisku zwrotnego, utrzymując kręgosłup we właściwej pozycji. Dodatkową istotną cechą pianki leniwej jest funkcja antyalergiczna, ograniczająca rozwój roztoczy. Dolna warstwa wewnętrzna materaca składa się z pianki zimnej (waterfoam), podtrzymującej ciężar ciała na całej powierzchni i umożliwiającej tym samym wypoczynek mięśni.
Niezwykła elastyczność, precyzyjne dopasowanie do kształtu ciała, idealne podparcie kręgosłupa i termoregulacyjny pokrowiec sprawiają, że Air Memory Coolmax Plus to doskonałe rozwiązanie nawet dla najbardziej dla wymagających.

www.perdormire.pl
PerDormire

Ul. Szybka 2-10
50-421 Wrocław

http://www.perdormire.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Marketing & PR Solution Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją