dzisiaj jest czwartek, 26 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Na narty... w Alpy!
 Na narty... w Alpy!


Najczęściej czytane
Na narty... w Alpy!

opublikowany: poniedziałek, 28 listopad 2011 / źródło: Bergson

Chociaż zima w tym roku dopiero przed nami, niektórzy już teraz zastanawiają się, gdzie wybrać się na narty. Miłośnikom białego szaleństwa na pewno przypadnie do gustu Ośrodek narciarski Schwemmalm we Włoszech.

Ci, którzy tam byli, są zachwyceni. Poza weekendami, nie ma tam tłumu turystów. Dodatkowo ośrodek zapewnia atrakcje również dla dzieci: jazda na sankach, kolejka, turystyka piesza... Wiele propozycji sprawia, że nie można narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie!

Nie każdy lubi zgiełk i tłok, jakie panują w najbardziej popularnych ośrodkach narciarskich. Dla nich najlepszym wariantem jest urlop w małej miejscowości w Tyrolu Południowym. Większość tras zjazdowych zachowała swoje naturalne kształty, więc narciarze mogą obcować z dziewiczą przyrodą, w której ingerencja człowieka jest bardzo mała, praktycznie żadna.

Ośrodek liczy około 20 kilometrów tras. To niewiele w porównaniu do największych kurortów, jednak nie za mało jak dla kogoś, kto jeździ jedynie rekreacyjnie. Komu się już znudzą narty, może wybrać się do lasu na spacer. To nie lada wyzwanie dla turystów, gdyż trzeba zaopatrzyć się w... rakiety śnieżne! - Na wyprawę w Alpy naprawdę trzeba się wyjątkowo dobrze przygotować. Spacer w rakietach śnieżnych nie jest łatwy, dlatego proponuję zabrać ze sobą ciepłe ubrania - mówi Grzegorz Tryba, prezes marki BERGSON. Wylicza, że prócz obuwia (np. model DOLOMITES marki BERGSON) czy kurtki (np. model MANDAL jacket firmy BERGSON), warto zaopatrzyć się w porządną czapkę, szalik i rękawiczki.

Diabeł tkwi w szczegółach

- Wiele osób, przygotowując się do wyjazdu na narty, zwraca uwagę na kurtkę i obuwie, często zapominając o takich szczegółach, jak ciepły szalik, czapka i rękawiczki - wyjaśnia Grzegorz Tryba.
Wełniana czapka Ruti z kolekcji marki BERGSON, wykonana z wełny i akrylu, na pewno nie zawiedzie najbardziej wymagających miłośników białego szaleństwa. Podobnie jest z rękawicami WINNER. - Są stworzone do wypraw wysokogórskich, więc idealnie sprawdzą się w Alpach - tłumaczy Grzegorz Tryba.

Z takim ciepłym zestawem odzieży bez problemu można wybrać się na wymarzony urlop. Życzymy szerokich tras narciarskich! :-)Bergson
Bergson

51-131 Wrocław
ul. Żmigrodzka 242 D/A
tel: 071 352-93-20

http://www.bergson.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Fabryka Idei


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją