dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


PPL Perłą Polskiej Gospodarki
 PPL Perłą Polskiej Gospodarki


Najczęściej czytane
PPL Perłą Polskiej Gospodarki

opublikowany: wtorek, 29 listopad 2011 / źródło: Lotnisko Chopina w Warszawie

P.P. „Porty Lotnicze”, zarządzające Lotniskiem Chopina w Warszawie, po raz trzeci z rzędu otrzymało tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w rankingu magazynu „Polish Market”.

Porty Lotnicze uhonorowane zostały w kategorii Perły Duże, za „konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce”.

Tytuły „Pereł Polskiej Gospodarki” przyznawane są od dziewięciu lat. Konkurs organizuje redakcja anglojęzycznego magazynu ekonomicznego „Polish Market” we współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Ranking „Pereł Polskiej Gospodarki” opracowywany jest na podstawie unikalnej metodologii wykorzystującej wskaźniki oceniających całe spektrum działalności przedsiębiorstw. Pozycja na liście rankingowej zależy nie tylko od wielkości przedsiębiorstwa mierzonego wartością przychodów ogółem, ale również od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej. W rankingu ocenianych jest około 2000 przedsiębiorstw, których przychody przekraczają 100 mln zł.

Warto przypomnieć, że to już trzeci tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” przyznany dla Portów Lotniczych. Przedsiębiorstwo zostało nagrodzone tym tytułem również w 2009 i 2010 r.Lotnisko Chopina w Warszawie

ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa
tel. 022 650 19 54

http://www.lotnisko-chopina.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją