dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


SF1 dla MK Cafe idealnej do picia.... z mlekiem.
 SF1 dla MK Cafe idealnej do picia.... z mlekiem.


Najczęściej czytane
SF1 dla MK Cafe idealnej do picia.... z mlekiem.

opublikowany: wtorek, 29 listopad 2011 / źródło: Impresja Studio Promocji

Wystartowała telewizyjno - radiowa kampania nowego produktu marki MK Cafe – pierwszej kawy stworzonej specjalnie do picia z mlekiem. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja marketingu zintegrowanego SF1.

Kampania nowej kategorii kawy ze specjalnej mieszanki ziaren, idealnej do picia z mlekiem, jest kolejnym etapem budowania pozycji marki MK Cafe w segmencie premium.

Przy przygotowywaniu spotu, tym razem dla smakoszy białej kawy, kierowaliśmy się założeniami leżącymi u podstaw hasła „See the taste”- mówi Jacek Gliniak z agencji SF1. Główny nacisk położyliśmy jednak na podkreślenie harmonii połączenia kawy i mleka oraz nowości jakim jest produkt MK Cafe Premium do picia z mlekiem.

Agencja w nowej odsłonie kampanii kontynuuje komunikację opartą na rekomendacji baristy – pasjonata kawy i wyraźnej warstwie emocjonalnej związanej z produktem.

Nową odsłonę reklamy można oglądać w największych stacjach telewizyjnych oraz tematycznych. Zaplanowana jest również kampania radiowa.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Impresja Studio Promocji

ul. Trębacka 4 lok.12,
00-074 Warszawa,
tel./fax: (22) 630 99 16

http://impresjapr.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Impresja Studio Promocji


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją