dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu
 Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu


Najczęściej czytane
Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu

opublikowany: wtorek, 29 listopad 2011 / źródło: Wydawnictwo Jung-Off-Ska

Fani Astrid Lindgren, przygód Karlssona oraz głosu Edyty Jungowskiej mogą czuć się usatysfakcjonowani. „Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu”, ostatnia - trzecia część audio-przygód z cyklu o Karlssonie pojawiła się właśnie na półkach księgarni.

„Rzadko zdarza się kobiecie być przystojnym, mądrym i w miarę tęgim mężczyzną w najlepszych latach – mi się udało. Nigdy nie byłam tak niesfornym jegomościem”. Tak pracę nad kolejnymi audiobookami z serii „Odleć z Karlssonem” wspomina Edyta Jungowska.
„Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu” oraz „Karlsson z dachu lata znów” to kolejne premiery wydawnictwa Jung-Off-Ska. Skrzące się humorem, świetną narracją i pełne emocjonujących przygód audiobooki, które ubawią was i dzieci do łez.
Karlsson jest najlepszym specjalistą od wszystkiego. Wyposażony w charakterystyczne śmigło, może latać po Sztokholmie i płatać wszystkim figle... W ostatniej części Karlsson, najlepszy przyjaciel Braciszka, wpada w nie lada tarapaty. Tym razem jest podejrzany o szpiegostwo. Pod nieobecność przebywających na wakacjach rodziców Braciszkiem opiekuje się panna Cap i wujek Julius. W zwykłym sztokholmskim mieszkaniu zaczynają dziać się rzeczy dziwne i tajemnicze. Właśnie wtedy Karlsson ma doskonałą okazję pokazać, na co go stać naprawdę. W zazwyczaj spokojnym domu pojawiają się egipskie mumie, za oknami latają na miotłach czarownice, a nocą buszują prawdziwi włamywacze. Panna Cap i wujek Julius przeżywają trudne chwile, podczas gdy Braciszek i Karlsson jak zwykle bawią się w najlepsze.
Autorem dowcipnych i świetnie trafiających w klimat Karlssona ilustracji do wszystkich trzech audiobooków jest wybitny rysownik, Piotr Socha. Kompozytorem klimatycznej oprawy muzycznej – multiinstrumentalista Salvador z Dali. Przed Wami trzy godziny doskonałej zabawy, zaserwowanej w ujmującej interpretacji Edyty Jungowskiej. Klasyka literatury przeniesie dzieci z rodzicami do magicznego świata zwariowanego jegomościa ze śmigiełkiem, w którym jest możliwe absolutnie wszystko. „Karlsson z dachu lata znów”, „Latający Szpieg czy Karlsson z dachu” i pakiet kolekcjonerski „3X Karlsson” do nabycia w Empiku i dobrych księgarniach od 23 listopada. Warto!Wydawnictwo Jung-Off-Ska
Wydawnictwo Jung-Off-Ska

Krypska 27
04-082 Warszawa

http://wwww.jungoffska.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Sisu


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją