dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny!
Przykładowy voucher
 Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny!


Najczęściej czytane
Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny!

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: Biuro Podróży Supertour LCC

Listopad to okres, kiedy zaczynamy poszukiwać prezentów świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Vouchery Podróżne oferowane przez Biuro Podróży Supertour LCC są ciekawą propozycją na prezent gwiazdkowy, a także na każdą inną okazję.

Mogą być też doskonałym sposobem motywowania pracowników i partnerów handlowych oraz atrakcyjną nagrodą w konkursie, loterii czy programie lojalnościowym.

Vouchery Podróżne można wykorzystać na realizację dowolnej usługi: wycieczki, imprezy wypoczynkowe, wyjazdy egzotyczne, bilety lotnicze, opłaty za hotele w kraju i zagranicą oraz ubezpieczenia podróżne. Supertour może także przygotować specjalną ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta. Wysokość nominału określa klient. Vouchery mogą opiewać na 500 czy 5000 PLN, a nawet 20 000 PLN, w zależności od decyzji kupującego.

Co ciekawe, voucher może zostać specjalnie zaprojektowany, mieć dowolny format i kształt. O wszystkich informacjach, które się na nim znajdą decyduje klient. Jeśli voucher ma być przeznaczony dla pracowników jako wyróżnienie za pracą czy nagrodą w konkursie, można na nim umieścić logo firmy. Osoba obdarowana na pewno zapamięta i doceni darczyńcę.

Realizacja vouchera przez osobę, która go otrzymała jest, co ważne, bardzo łatwa. Wystarczy skontaktować się z biurem Supertour w Warszawie lub w Poznaniu, podać numer vouchera i jego wartość. Wówczas konsultanci Supertour zaproponują ofertę wyjazdu, która spełni wszystkie potrzeby osoby obdarowanej. Po wyborze oferty turystycznej lub „szytej na miarę”, należy przedstawić lub wysłać pocztą oryginał Vouchera, ale akceptowany jest również skan wysłany e-mailem lub faksem. Jeśli cena wycieczki przekracza wartość posiadanego vouchera, następuje opłata gotówką, kartą lub przelewem. Uprawnionymi do wykorzystania Voucherów są osoby nagrodzone wraz z osobami towarzyszącymi. Powyższa zasada daje możliwość skorzystania z oferty nie tylko osobie nagrodzonej, lecz również jej bliskim. W przypadku voucherów na okaziciela – zrealizować go może ta osoba, która jest aktualnie w jego posiadaniu. Każdy voucher posiada datę ważności (zwykle nie dłuższy niż jeden rok od daty wystawienia). Należy dokonać zakupy przed upływem terminu ważności. Vouchery nie mogą być wymieniane na gotówkę.

Vouchery oferowane przez Biuro Podróży Supertour wyróżniają się na tle konkurencji możliwością wyboru oferty turystycznej, z której może skorzystać obdarowana osoba. Jako agent wielu renomowanych biur podróży, Supertour nie ogranicza Klientom wyboru usług tylko jednego touroperatora. Voucherami można zapłacić zarówno za hotel, bilet lotniczy, a także imprezę turystyczną wybranego touroperatora z oferty Supertour.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.voucherypodrozne.pl.Biuro Podróży Supertour LCC
http://www.supertour.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Solski Burson-Marsteller


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją