dzisiaj jest czwartek, 26 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Nowe okapy ARDO – dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty
 Nowe okapy ARDO – dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty


Najczęściej czytane
Nowe okapy ARDO – dyskretne piękno, które wciągnie Cię bez reszty

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: Ardo S.A.

ARDO wprowadziło do sprzedaży nowe okapy kominowe MG060GLASS i MG090GLASS. Produkty cechują się nowoczesną stylistyką i dużą wydajnością. Urządzenia dostępne są w dwóch wariantach o szerokości 60 i 90 cm.

Okap najczęściej znajduje się w centralnym miejscu w kuchni i jako pierwszy skupia uwagę domowników czy gości. Nowe okapy ARDO z łatwością uczynią wnętrze modnym i szykownym, gdyż wyróżniają się wyjątkowym designem. Urządzenia wykonano z najwyższej jakości materiałów – szkła hartowanego i stali szlachetnej. Poza walorami estetycznymi i niezwykłą wytrzymałością są również łatwe do utrzymania w czystości.

Okapy wyposażone są w aluminiowe filtry, umożliwiające eliminację unoszących się w powietrzu tłuszczów. Dodatkowo, konstrukcja filtra pozwala na jego wygodne mycie w zlewie lub w zmywarce. Produkty ARDO posiadają również halogenowe oświetlenie, które nie tylko doskonale oświetla kuchenkę, ale także tworzy miły nastrój, zachęcający do zgłębiania tajników sztuki kulinarnej.

Każdej perfekcyjnej pani domu zależy, aby w jej kuchni powietrze było czyste i świeże. Uzyskanie tego efektu na pewno będzie możliwe z nowymi okapami ARDO. Zamontowany w nich mechanizm w ciągu godziny może przefiltrować nawet 400 m3 powietrza. Ponadto urządzenia MG060GLASS i MG090GLASS skutecznie przeciwdziałają osadzaniu się na ścianach i meblach uporczywego osadu oraz w mgnieniu oka usuwają nadmiar pary powstającej podczas gotowania.

Okapy MG060GLASS i MG090GLASS są dostępne w najlepszych sklepach ze sprzętem AGD na terenie całego kraju.

Sugerowana cena detaliczna brutto:
Okap kominowy MG 090 GLASS – 1 249,00 zł *
Okap kominowy MG 060 GLASS – 1 099,00 zł *

* Producent ponosi całkowity koszt KGO.Ardo S.A.
Ardo S.A.

Warszawa
ul. Żupnicza 17
tel. 022 871 77 77

http://www.ardo.com.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Smart Media Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją