dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


II miejsce dla ImPress PR & Events
 II miejsce dla ImPress PR & Events


Najczęściej czytane
II miejsce dla ImPress PR & Events

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: ImPress PR & Events

17 listopada br. w nowosądeckim Ratuszu odbyła się uroczysta gala, na której podsumowano IV edycję konkursu "Mój sposób na biznes". Jednym z laureatów była agencja public relations ImPress PR & Events, której przyznano II miejsce.

Zakończyła się IV edycja konkursu dla nowosądeckich przedsiębiorców „Mój sposób na biznes” organizowanego przez Urząd Pracy oraz Urząd Miasta w Nowym Sączu. Celem przedsięwzięcia jest wyłanianie najbardziej innowacyjnych i prorozwojowych firm na rynku nowosądeckim. Spośród 22 zakwalifikowanych do konkursu podmiotów wybrano 3 laureatów, wśród których znalazła się również agencja ImPress PR & Events, zajmując zaszczytne II miejsce.

ImPress PR & Events jest jedyną firmą na nowosądeckim rynku, oferującą szeroki zakres usług public relations. Agencja organizuje również imprezy i wydarzenia specjalne. „Na jej sukces składa się przede wszystkich efektywność świadczonych usług, elastyczność działań oraz kierowanie się zasadą optymalizacji kosztów” – podkreśla Rafał Wójs, właściciel firmy.

Przy wyborze laureatów jury brało pod uwagę m.in.: motywy podjęcia decyzji o uruchomieniu własnej firmy, przezwyciężanie problemów, innowacyjność i planowanie rozwoju. Oceniane były takie elementy jak poziom aktywności i zaangażowanie właściciela w funkcjonowanie firmy i jej wpływ na otoczenie a zwłaszcza tworzenie nowych miejsc pracy.

Gościem honorowym konferencji był przedstawiciel jednego z „tygrysów biznesu” Nowego Sącza, Prezes Grupy Konspol, Kazimierz Pazgan. Zaznaczył, że „jedyne, czego potrzeba do rozpoczęcia własnego biznesu to odwaga, konsekwencja i wytrwałość… a takich ludzi w Nowym Sączu nie brakuje”. Wymienionych cech nie zabrakło również Agencji ImPress PR, która za swoją działalność została nagrodzona pamiątkową statuetką, dyplomem oraz nowoczesnym urządzeniem wielofunkcyjnym.

Więcej na: www.impresspr.plImPress PR & Events
ImPress PR & Events

ul. Gorzkowska 3/3
33-300 Nowy Sącz

http://www.impresspr.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ImPress PR & Events


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją