dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie
 Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie


Najczęściej czytane
Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: Impresja Studio Promocji

Internet staje się jednym z głównym miejsc, w którym młodzi ludzie nawiązują kontakty towarzyskie czy realizują swoje pasje. Pomimo wielu zalet, nie należy zapominać o zagrożeniach wynikających z korzystania z Sieci.


Ten problem porusza już piąta edycja konkursu na plakat – „Tworzymy Bezpieczny Internet”, którego partnerem jest Spółka Koleje Mazowieckie.Patronat honorowy nad konkursem objęła Małżonka Prezydenta RP, Anna Komorowska.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych plakatów, których główną ideą będzie popularyzacja bezpieczeństwa młodych ludzi w Internecie. Organizatorzy pragną zwiększyć świadomość społeczeństwa dotyczącą zagrożeń technologicznych, jak i zagrożeń wynikających z zachowań użytkowników korzystających z Sieci.
- Koleje Mazowieckie od momentu powstania włączają się w działania z zakresu Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu. Realizujemy także własne projekty, z których duża część skierowana jest właśnie do ludzi młodych, ponieważ stanowią oni znaczną część naszych pasażerów. Świadomość zagrożeń związanych z korzystaniem z Sieci jest podstawą do przeciwdziałania ich skutkom, dlatego tak ważne jest nagłośnienie tego problemu - mówi Donata Nowakowska, Rzecznik Kolei Mazowieckich.

Prace konkursowe będą stanowić istotny element prowadzonej przez organizatorów konkursu kam-panii społecznej, promującej ochronę dzieci i młodzieży przed niebezpieczeństwami wynikającymi z informacji dostępnych w Internecie.

Wszystkie zgłoszone w konkursie prace zostaną wystawione w Muzeum Plakatu w Wilanowie. Termin zgłaszania prac upływa 15 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2012 roku, a na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości 15 tys. zł.
Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie www.plakat.edu.pl.Impresja Studio Promocji

ul. Trębacka 4 lok.12,
00-074 Warszawa,
tel./fax: (22) 630 99 16

http://impresjapr.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją