dzisiaj jest środa, 25 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Lubię to dla Zamku Królewskiego

opublikowany: środa, 30 listopad 2011 / źródło: Lubię to - Social Media Agency

Lubię to - Social Media Agency wygrała konkurs na obsługę Zamku Królewskiego w Warszawie w mediach społecznościowych. Agencja przygotowała oraz zaimplementuje długofalową strategię komunikacji na Facebooku.

Działania obejmą m.in. moderację fan page i doradztwo strategiczne oraz inne działania komunikacyjne. Pierwszym projektem, który Lubię to będzie realizowała w ramach współpracy z nowym klientem, będzie promocja wystawy "Zniszczenie i odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie".
Umowa zostanie podpisana na trzy miesiące z możliwością przedłużenia.
Projektem po stronie Agencji zajmują się: Paweł Ostrowski - Strategy Director, Artur Roguski - Junior Account Manager i Jakub Ćwiek - Content Designer.
Oficjalny profil Zamku Królewskiego w Warszawie znajduje się pod adresem:
https://www.facebook.com/zamek.krolewski.warszawa

O firmie
Lubię to jest niezależną agencją specjalizującą się w obszarze social media. Korzystając z siły mediów społecznościowych, agencja kreuje kompletne, angażujące doświadczenia interaktywne. Misją Lubię to jest budowanie autentycznych i zaangażowanych relacji pomiędzy markami a ich fanami. Do grona klientów Lubię to należą między innymi: NIVEA, Sturbucks, Wilkinson, PizzaHut, KFC, Sobieski, Big Star, PAYBACK, Kamis i FLO.
Więcej informacji na http://www.facebook.com/lubietoagencja i http://www.lubietoagencja.plLubię to - Social Media Agency

ul. Józefa Bema 65
01-244 Warszawa
tel. 512-647-427

http://www.lubietoagencja.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Triple PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją