dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku.
 POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku.


Najczęściej czytane
POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku.

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Polinvest Sp. z o.o.

Firma POLINVEST Sp. z o.o. w listopadzie tego roku zakończyła projekty opracowywania koncepcji wdrożenia systemów gospodarowania odpadami komunalnymi w Katowicach i w Krakowie.

Spółka jest liderem na rynku doradztwa w zakresie gospodarki odpadami – uczestniczyła również w procesie pozyskania dofinansowania ze środków funduszy europejskich dla zakładów termicznego przekształcania odpadów w Krakowie, Poznaniu i Białymstoku.

Zgodnie ze wchodzącymi w życie nowymi obowiązkami gmin w zakresie gospodarki odpadami, najpóźniej do 1 lipca 2013 r. każda z gmin będzie zobowiązana do budowy systemu gospodarowania odpadami komunalnymi – mówi Wiesław Samitowski, Prezes Polinvest Sp. z o.o.
Będzie to wymagało od samorządów opracowania długofalowej polityki w tym zakresie i wdrożenia bardzo poważnych i skomplikowanych zmian organizacyjnych – dodaje Prezes.

POLINVEST Sp. z o.o. posiada bogate doświadczenie w branży komunalnej, niezbędne dla prawidłowego wdrożenia znowelizowanej Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Firma POLINVEST Sp. z o.o. powstała w 1989 roku i należy do grona najbardziej doświadczonych polskich firm doradczych. Od 22 lat realizuje projekty z dziedziny finansów, zarządzania, marketingu oraz doradztwa prawnego. W gronie klientów Firmy znajdują się m.in. największe polskie spółki z różnych branż, gminy, ministerstwa oraz szpitale.
Polinvest Sp. z o.o.
Polinvest Sp. z o.o.

ul Jana Brożka 3
30-347 Kraków

http://www.polinvest.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Design PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją