dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Toys R Us w Blue City otwarty
 Toys R Us w Blue City otwarty


Najczęściej czytane
Toys R Us w Blue City otwarty

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Centrum Handlowe BLUE CITY

Karina zabawek dla chłopców i dziewczynek - Toys’R’Us otworzyła swoje podwoje w ubiegłą sobotę, 26 listopada na poziomie +1 w centrum handlowym Blue City. Z okazji wejścia marki na polski rynek na małych klientów czekało wiele atrakcji

Nowy salon ma powierzchnię 2400 m², na których mieści 8 tysięcy produktów w 11 sekcjach, między innymi: zabawki dla chłopców, zabawki dla dziewczynek, preschool, plusz, gry czy puzzle.
W weekend Wielkiego Otwarcia (26–27 listopada) Toys’R’Us zmieniło Blue City w prawdziwie bajkową krainę. Przed wejściem do sklepu na dzieci czekali wojownicy Lego Ninjago, zapraszający na zawody w grze spinnerami i do budowania wielkiej figury wojownika Ninja. Obok nich znajdowały się stoliki do kreatywnej zabawy LEGO oraz kącik filmowy Ninjago. Każdy mały fan mógł też spotkać się z bohaterami serii „Monster High””, przeobrazić się w bohaterów upiornej szkoły, zrobić sobie tatuaż (zmywalny!), zdjęcie w monidle bądź wziąć udział w konkursie wiedzy.
Z kolei obok fontanny umiejscowiono Strefę Malucha, w której dzieciaki mogły do woli korzystać z dużych pluszowych zabawek, bawić się w małym lalkowym domku i rysować pod czujnym okiem animatorów, oraz Akademię Księżniczek Barbie, gdzie każda z dziewczynek mogła poczuć się jak prawdziwa królewna. Na scenie można było zobaczyć 20-minutowe przedstawienia najsłynniejszych polskich bajek takich jak "O Kasi co gąski zgubiła”, „Wars i Sawa” czy „Złota Kaczka”, w wykonaniu Teatru Czarodziej.
Chętni mogli wziąć udział w konkursie „Dopasuj puzzla”. Wystarczyło sprawdzić, czy otrzymana od hostessy ulotka zachęcająca do odwiedzenia sklepu Toys’R’Us (w kształcie puzzla właśnie) pasowała do reszty klocków w sklepie. Wówczas dziecko dostawało w prezencie piłkę Toys’R’Us, na której z kolei znajdował się kod uprawniający do odbioru kolejnej nagrody na społecznościowym profilu marki na portalu Facebook (www.facebook.com/ToysRUsPolska).
Przez cały weekend, zarówno na terenie Blue City jak i wokół sklepu, można było spotkać też maskotkę Toys“R”Us, żyrafę Geoffreya, z którą każdy mógł zrobić sobie zdjęcie i odebrać je w wersji elektronicznej na profilu facebookowym marki.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl
Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCityCentrum Handlowe BLUE CITY

Al. Jerozolimskie 179
00-222 Warszawa

http://www.bluecity.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
I kropka Małgorzata Maier


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją