dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!
mattel
 Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!


Najczęściej czytane
Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: B2B Online Sp. z o.o.

Gorączka przedświątecznych zakupów już się rozpoczęła. Wyraźnie widać to na platformie B2B ONLINE gdzie ilość transakcji rośnie z dnia na dzień!Łatwo odnaleźć poszukiwane produkty i wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, a jest w czym wybierać!

Przeczytaj także
B2B Online – system dla profesjonalnych dystrybutorów

Platforma B2B Online – narzędzia zakupowe dla administracji

Platforma B2B Online – narzędzia zakupowe dla korporacji oraz firm z wieloma oddziałami

Rosnące zainteresowanie platformą B2B OnlineRosnące zainteresowanie platformą B2B Online

Własna platforma B2B dla dostawców i odbiorców – w zasięgu rękiWłasna platforma B2B dla dostawców i odbiorców – w zasięgu ręki

Kilkuset dostawców, gotowe katalogi i Drop Ship . B2B Online na Targach E-Handlu 2012

Mercury B2B-uznana za najlepszą platformę zakupową dla administracji!Mercury B2B-uznana za najlepszą platformę zakupową dla administracji!

Premiera Mercury B2B - racjonalizacja zakupów dla firm i instytucjiPremiera Mercury B2B - racjonalizacja zakupów dla firm i instytucji

Premiera Galaxy B2B - zwiększenie skuteczności w handlu hurtowymPremiera Galaxy B2B - zwiększenie skuteczności w handlu hurtowym

Wystartował Portal B2B Online-platforma do zakupów hurtowychWystartował Portal B2B Online-platforma do zakupów hurtowych

Portal Planet B2B: platforma dla sprzedawców hurtowychPortal Planet B2B: platforma dla sprzedawców hurtowych

B2B Online-dla sklepów internetowych `w chmurze`B2B Online-dla sklepów internetowych `w chmurze`

B2B Online - nowa internetowa platforma sprzedaży i zakupów hurtowych

B2B Online - nowa internetowa platforma sprzedaży i zakupów hurtowych


Szczególnie jeśli chodzi o artykuły dla dzieci i zabawki – na platformie można znaleźć kilkudziesięciu dostawców wiodących marek np.: LEGO, Mattel, Hasbro, Epee, TMToys, COBI, Smoby, Little Tikes.
Platforma B2B ONLINE adresowana jest do firm. Jest pogrupowana na branże. Dostawców nie trzeba szukać oddzielnie i kontaktować z każdym z osobna. Wszystko jest w jednym miejscu i łatwo można porównać oferty. Rejestracja i użytkowanie oraz przeglądanie ofert i wymiana korespondencji z dostawcami Platformy B2B jest bezpłatna. Za transakcje nie pobierane są żadne prowizje. Żeby wypróbować to narzędzie wystarczy wejść na stronę www.b2bonline.pl.
" Na Platformie B2B Online mamy wielu dostawców z produktami dla dzieci. – informuje Grzegorz Siwiński prezes zarządu spółki B2B ONLINE - Są wśród nich zarówno duże hurtownie jak i mniejsi dostawcy i producenci, często oferujący atrakcyjne produkty w bardzo przystępnych cenach. W okresie przedświątecznym widoczna jest wzmożona liczba transakcji zakupowych w branży dziecięcej, a także kosmetyków, perfum, bielizny oraz artykułów IT i RTV. W listopadzie obroty platformy wzrosły o ponad 20%, a także liczba nowo zarejestrowanych użytkowników platformy zwiększa się sukcesywnie”
Platforma B2B ONLINE oferuje szybkie dostawy typu Drop Ship do klienta końcowego, więc nie ma konieczności zamawiania większych ilości towaru. Okres przedświąteczny to jednak czas wzmożonej aktywności zakupowej więc sklepy chcąc zapewnić dostępność atrakcyjnych towarów na grudzień już teraz dokonują rezerwacji u dostawców.
W przypadku publikacji informacji bardzo proszę o zamieszczenie zdania:
Platforma powstała dzięki wsparciu funduszy UE w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Informacje o firmie

B2B Online sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnej platformy do sprzedaży i zakupów hurtowych opartej na technologii cloud computing, czyli gotowych aplikacji "w chmurze" oraz oprogramowania jako usługi - SaaS (software as a service). Rozwiązania b2b udostępniane są zarówno w formie prywatnej – system STAR B2B do sprzedaży hurtowej, jak i publicznej – portal zakupów hurtowych PLANET B2B.
Projekt platformy B2B Online jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Platforma powstała dzięki wsparciu funduszy UE w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Obsługa PR i prasowa

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A,
03-822 Warszawa
Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721,
e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plB2B Online Sp. z o.o.
B2B Online Sp. z o.o.

Św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
tel: 71 791-5554

http://www.b2bonline.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
INDALO Public Relations


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją