dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Jesień/zima w „Mieście Kobiet”
listopad - grudzień "Miasto Kobiet"
 Jesień/zima w „Mieście Kobiet”


Najczęściej czytane
Jesień/zima w „Mieście Kobiet”

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Magazyn Miasto Kobiet

Trendy na sezon wiosna/lato 2012 wprost z nowojorskich i łódzkich wybiegów mody, odwieczna walka płci i mnóstwo praktycznych porad – to tylko kilka tematów nowego numeru kobiecego magazynu „Miasto Kobiet”.

W Krakowie i Warszawie pojawił się nowy numer „Miasta Kobiet”. Gwiazdą okładki jest Ramona Rey, która niedawno wydała trzecią płytę zatytułowaną bardzo trafnie „Ramona Rey 3”. Z tej okazji piosenkarka opowiada „Miastu Kobiet” o swoim dzieciństwie, muzyce i śpiewie operowym.

W numerze króluje moda: New York Fashion Week w obiektywie Anny Morgowicz, polski tydzień mody – Fashion Week Poland w relacji Konrada Fado oraz sesja „Animal Planet” inspirowana motywami zwierzęcymi.
Na łamach „Miasta Kobiet” odwieczna walka płci: Hanna Bakuła odpowiada na pytanie jak złowić faceta a Przemysław Osuchowski z przekąsem komentuje damskie przygotowania do wyjścia. Natomiast twórczynie kobiecego festiwalu muzycznego TranssMisja opowiadają dlaczego postanowiły zorganizować zupełnie nie męskie granie.
Poza tym w numerze podpowiedzi dla kobiet: jak sprawić, by pięknie wyglądać w sylwestra, jaką kurtkę wybrać na zimowe chłody oraz jaki prezent pod choinkę sprawić swoim najbliższym.

„Miasto Kobiet” jest bezpłatnym magazynem dla kobiet dostępnym w wyselekcjonowanych krakowskich i warszawskich kawiarniach, restauracjach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz instytucjach kulturalnych. Nowy numer czasopisma jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie http://miastokobiet.pl/online/2011/06/Magazyn Miasto Kobiet
Magazyn Miasto Kobiet

ul.Ujejskiego 11/3
30-102 Kraków
tel.: 12 294 0883

http://www.miastokobiet.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją