dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Mikołajki z Vivabox Multikino dla Dzieci!
 Mikołajki z Vivabox Multikino dla Dzieci!


Najczęściej czytane
Mikołajki z Vivabox Multikino dla Dzieci!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Sodexo Motivation Solutions

Szósty grudnia to jedna z najprzyjemniejszych dat w kalendarzu. Nie tylko zwiastuje zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, ale jest też postrzegana jako przedsmak bożonarodzeniowych prezentów.

Szósty grudnia to jedna z najprzyjemniejszych dat w kalendarzu. Nie tylko zwiastuje zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, ale jest też postrzegana jako przedsmak bożonarodzeniowych prezentów.
To powszechnie znane Mikołajki czyli dzień Świętego Mikołaja, w którym obdarowujemy bliskich, szczególnie dzieci, miłymi drobiazgami. Co podarować pociechom naszych pracowników by uczynić ten dzień wyjątkowym? Święty Mikołaj proponuje zestawy prezentowe Vivabox Multikino dla Dzieci!
„Drogi Święty Mikołaju poproszę o…” tak najczęściej zaczynają się listy do Mikołaja. A potem następuje długa lista życzeń, bo mali eksperci od podarunków dobrze wiedzą, że szóstego grudnia część z nich może się spełnić. Jak w tym wyjątkowym dniu sprostać oczekiwaniom dzieci i stanąć na wysokości zadania na miarę spełniającego marzenia Mikołaja? Z pomocą przyjdzie nowoczesna paczka świąteczna wręczana pracownikom, czyli Zestaw prezentowy Vivabox, dzięki któremu obdarowany sam zdecyduje o finalnym kształcie prezentu. Hitem bożonarodzeniowej oferty Sodexo jest Zestaw prezentowy Vivabox Multikino dla Dzieci, który zawiera podwójne zaproszenie do kina oraz kultowy film „Mikołajek” na płycie DVD.
Filmowe emocje dla całej rodziny…
Vivabox to dobry pomysł dla tych firm, które szukają atrakcyjnego i oryginalnego prezentu dla dzieci swoich pracowników z okazji Mikołajek. Wspólne wyjście do kina i możliwość spędzenia w ciekawy sposób wolnego czasu z synem czy córką, na pewno ucieszą pracowników bardziej niż tradycyjny kosz słodyczy.
Zestawy prezentowe Vivabox Multikino dla Dzieci powstały z myślą o wyjątkowej rozrywce dla dzieci i dorosłych. Niezapomniane komedie, wzruszające filmy familijne i kreskówki pełne ulubionych bohaterów. Z takim podarunkiem nadchodzące Mikołajki staną się wyjątkowym świętem dla całej rodziny!
W każdym Zestawie Multikino dla Dzieci kryją się bilety do wybranego kina sieci Multikino i Silver Screen.
… i pomysł na wieczór pełen niespodzianek!
Na tym jeszcze nie koniec zabawy z Vivabox! Eleganckie metalowe pudełko zawiera także dodatkowe filmowe niespodzianki. Aby świąteczny dzień trwał jeszcze dłużej w Vivabox Multikino dla Dzieci znajdziemy film „Mikołajek” na DVD, wyjątkową komedię familijną, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak
i dorosłym. Dodatkowo dzięki Vivabox Multikino dla Dzieci można również zaplanować kolejne wyjście do kina, umieszczone w jego wnętrzu vouchery rabatowe pozwolą skorzystać z promocji na pokazy specjalne w kinach Multikino i Silver Screen.
Z czym kojarzą się Mikołajki? Z miłymi podarunkami, uśmiechniętymi twarzami dzieci i wspólną zabawą. Wszystko to można podarować pracownikom wraz z Zestawem prezentowym Vivabox Multikino dla Dzieci!
Sodexo Motivation Solutions
Sodexo Motivation Solutions

ul. Kłobucka25
02-699 Warszawa
Tel. 022 535 11 11
Fax. 022 535 10 01

http://pl.sodexo.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ConTrust


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją