dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Mikołajki w Arkadach Wrocławskich
 Mikołajki w Arkadach Wrocławskich


Najczęściej czytane
Mikołajki w Arkadach Wrocławskich

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Arkady Wrocławskie

Dzieci odwiedzające Arkady Wrocławskie już wkrótce będą miały potrójne powody do radości. Aż w trzy grudniowe dni – 3,4 i 6 grudnia będzie tam na nich czekał Święty Mikołaj.

Zdjęcie w towarzystwie Świętego Mikołaja i Śnieżynek? To marzenie już 3 grudnia będą mogły spełnić wszystkie maluchy w Arkadach Wrocławskich. Dokładnie o godzinie 12:00 pojawi się tam Święty Mikołaj, który zaprosi dzieci do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia wykonają bezpłatnie Arkady Wrocławskie, a swoje fotografie maluchy otrzymają na poczekaniu. Tego dnia Mikołaj i jego Śnieżynki będą również częstować słodyczami i wręczać dzieciom uprzednio przygotowane przez ich rodziców prezenty. Zabawa potrwa do godziny 20:00.
Mikołaj pojawi się w Arkadach Wrocławskich także 4 i 6 grudnia. W tych dniach od 12:00- 20:00 rozda dzieciom słodkości i wysłucha ich życzeń. Klienci będą mieli również okazję do zrobienia wspólnego zdjęcia z Mikołajem – tym razem używając już własnych aparatów fotograficznych.
6 grudnia przez cały dzień Arkady Wrocławskie zaoferują swoim Klientom bezpłatne, artystyczne pakowanie prezentów. Z tej opcji będzie można skorzystać po okazaniu w Punkcie Obsługi Klienta paragonu za zrobione zakupy na kwotę 150zł.Arkady Wrocławskie
Arkady Wrocławskie

ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław
tel: +48 71 776 11 22

http://www.arkadywroclawskie.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Fabryka Idei


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją