dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Basen prezentów w Galerii Piastów w Legnicy
Galeria Piastów w Legnicy
 Basen prezentów w Galerii Piastów w Legnicy


Najczęściej czytane
Basen prezentów w Galerii Piastów w Legnicy

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Rank Progress SA

W najbliższą niedzielę, 4 grudnia br., w Galerii Piastów w Legnicy dzieci będą miały możliwość złowienia wymarzonych prezentów. Mikołajkowe atrakcje będą na nie czekały w specjalnie przygotowanym… basenie.

Basen prezentów w legnickiej Galerii Piastów, należącej do Rank Progress SA, to specjalnie wybudowane stanowisko, w którym wodę zastąpią… upominki. Każde dziecko będzie miało szansę na wyłowienie jednego prezentu. Specjalne wędki będą dobierane odpowiednio do wzrostu, dzięki czemu najmłodsi klienci galerii będą czuć się swobodnie podczas świątecznego połowu. Aby dzieci mogły wziąć udział w akcji, wystarczy, że ich rodzice dokonają w tym dniu zakupów w Galerii Piastów na kwotę minimum 30 złotych, przedstawią hostessie paragon i ustawią się w kolejce.

„Basen prezentów to fantastyczna zabawa dla dzieci. Mamy nadzieję, że zapewnimy naszym najmłodszym gościom wiele niespodzianek i zdrowej adrenaliny, dzięki czemu długo będą wspominać ten dzień” – mówi Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA.

Formuła zabawy jest dostosowana do różnych grup wiekowych oraz płci dzieci – w basenie prezentów każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Opakowania upominków będą miały różne kolory, dając wskazówki, które z nich będą odpowiednie dla danego dziecka.

Galeria Piastów w Legnicy została otwarta w 2006 roku. Na 35 tys. m2 powierzchni całkowitej mieści się bogata oferta ponad 100 sklepów. Wśród znanych sieciowych marek znajdują się m.in.: CCC, Douglas, Empik, H&M, KappAhl, Marks&Spencer, New Yorker, Promod, Reserved, Ryłko, Tally Well czy delikatesy Piotr i Paweł. W centrum znajduje się również wielosalowe kino sieci Helios. Pięć sal dysponuje miejscami dla 1086 widzów, także dla osób niepełnosprawnych. Największa sala ma charakter wielofunkcyjny, pełne wyposażenie w sprzęt audio-video oraz estradę o powierzchni 110 mkw umiejscowioną pod ekranem. Jest przystosowana do projekcji w systemie 3D. Galeria zapewnia swoim klientom parking na 400 miejsc.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi,
w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem.

W latach 2001 – 2011 Rank Progress oddał do użytku 23 wielkopowierzchniowe centra handlowe, o łącznej powierzchni ok. 286 tys. mkw. oraz 6 własnych galerii handlowych o łącznej powierzchni 136 tys. mkw.
– w Legnicy, Kaliszu i Jeleniej Górze oraz sprzedanych już obiektów w Zgorzelcu, Kłodzku i Zamościu. W latach 2007 – 2011 deweloper zrealizował 13 krótkoterminowych projektów o łącznej powierzchni 366 tys. mkw.

W trakcie budowy znajdują się centra handlowe w Miejscu Piastowym koło Krosna i w Świdnicy.

Kontakt / Dodatkowe informacje
Dominika Malik, ITBC Communication
Tel.: 22 250 49 19
Email: dominika_malik@itbc.plRank Progress SA
Rank Progress SA

ul. Złotoryjska 63
59-220 Legnica
tel. 76 746 77 71
fax 076 746 77 70

http://www.rankprogress.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ITBC Communication Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją