dzisiaj jest wtorek, 24 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Sterownik Zenit LPG

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: abeoNET S.A.

We wrześniu 2011 r. na polskim rynku motoryzacyjnym ukazał się nowy sterownik z rodziny ZENIT LPG o nazwie ZENIT PRO przeznaczony do samochodowych instalacji gazowych.

Producentem sterownika jest firma Auto-Gaz Centrum z Radomia, lider w branży instalacji gazowych.Sterownik produkowany jest w wersjach przeznaczonych dla silników 4, 6 i 8-cylindrowych. Dostępne są dwie wersje sterownika - podstawowa oraz rozszerzona o moduł OBD. W sterowniku zastosowano szybki i wydajny procesor oraz półprzewodnikowe elementy sterujące pracą wtryskiwaczy, które zabezpieczono przed przeciążeniami elektrycznymi i termicznymi. Urządzenie posiada nowoczesne, szczelne złącze, które, jak zapewnia producent, zapewnia niezawodną pracę w każdych warunkach pogodowych. Sterownik ma możliwość pracy ze wszystkimi obecnymi na rynku samochodami.
Sterownik z rodziny ZENIT LPG w wersji ZENIT PRO daje możliwość dodatkowego wzbogacania benzyną mieszanki gazu i powietrza w czasie jazdy, co jest szczególnie przydatne przy większym obciążeniu i większych obrotach. Zadbano również o płynne przełączenie z zasilania gazowego na benzynowe i odwrotnie. W porównaniu ze swoim poprzednikiem ZENIT LPG w wersji ZENIT PRO może monitorować więcej obwodów elektrycznych mających wpływ na pracę instalacji i jednocześnie informować o pojawiających się w nich problemach. Urządzenie ma również możliwość rejestracji wszystkich połączeń dokonywanych z nim w celach diagnostycznych lub zmian parametrów pracy. Jednocześnie, sterownik jest zabezpieczony przed nieautoryzowanym dostępem dzięki specjalnemu kluczowi USB, który jest niezbędny by połączyć się ze sterownikiem za pomocą komputera. W celu przeprowadzenia diagnozy lub zmiany parametrów pracy sterownika, w programie AGC SYSTEM wykorzystany został interfejs użytkownika podobny w obsłudze do wcześniejszego systemu firmy AGC - znanego i szeroko stosowanego na całym świecie sterownika Compact.abeoNET S.A.

ul. Kryształowa 41 lok. 2A
01-356 Warszawa

http://www.abeonet.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją