dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Time to Lime!
 Time to Lime!


Najczęściej czytane
Time to Lime!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Southern Comfort

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt Southern Comfort Lime. trunku została wzbogacona smakiem świeżo wyciśniętej limonki. W listopadzie 2011 r. na polskim rynku pojawił się nowy produkt Southern Comfort Lime.

Jest to gotowa do picia wersja popularnego od wielu lat drinka. Do znanej na całym świecie od ponad 130 lat kompozycji przypraw, egzotycznych owoców i alkoholu tworzących Southern Comfort dodany został smak świeżo wyciśniętej limonki. Southern Comfort Lime doskonale nadaje się do spożycia w zmrożonych shotach lub wymieszane jedynie z lodem. Jest także dobrą bazą do przygotowania drinków. Likier Southern Comfort Lime zawiera 27,5% alkoholu i jest dostępny w butelkach o pojemności 1L.

Wprowadzenie tego produktu na rynek stanowi odpowiedź na zwiększającą się konsumpcję lżejszych alkoholi oraz rosnącą popularnośd smaku limonkowego w Polsce. To także produkt znany i lubiany na całym świecie, który stał się już synonimem dobrej zabawy w gronie przyjaciół, dla których przyjemnośd przebywania w grupie i dzielenia się doświadczeniami jest bardzo ważna – twierdzi Katarzyna Rzepecka, Senior Brand Manager, Brown-Forman Polska.

Karnawał w butelce

Nowy Orlean to światowa stolica jazzu i amerykaoska stolica karnawału. Tu przenikają się kolory, smaki i zapachy, tworząc niepowtarzalne kompozycje i rozbudzając wszystkie zmysły. W takim miejscu można znaleźd inspirację do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Historia Southern Comfort liczy ponad 130 lat i zaczyna się w tym najbardziej kosmopolitycznym i wielokulturowym mieście Ameryki Północnej. W Nowym Orleanie irlandzki barman Martin Wilkes Heron, poszukując alternatywy dla ostrej whiskey, stworzył alkohol łączący w sobie tradycję z nowoczesnością. Do najwyższej jakości whiskey Heron dodał aromatyczne przyprawy: cynamon, wanilię, czekoladę i karmel. Tą wyjątkową mieszankę uzupełnił jeszcze egzotycznymi owocami – pomaraoczami, słodkimi cytrynami, wiśniami i brzoskwiniami. To był Nowy Orlean w butelce.

Jednym z najpopularniejszych sposobów serwowania Southern Comfort, zwanego przez jego miłośników SoCo, okazało się mieszanie go z kroplami świeżo wyciśniętej limonki. Tak zamawiano go w barach Nowego Orleanu a potem wszędzie tam, gdzie gościł ten wyjątkowy alkohol. Połączenie SoCo z bardzo wyrazistym smakiem limonki, nadało tej miksturze jeszcze bardziej głęboki i ciekawy smak. Okazało się to tak popularnym zabiegiem, że następcy Martina Wilkesa Herona postanowili zbalansować w idealnych proporcjach te smaki i zamknąd je w butelce. W ten sposób powstał likier Southern Comfort Lime. Kompozycja doskonale wymieszana i gotowa do serwowania. Ta wersja trunku, jest uhonorowaniem jego wielbicieli.

Więcej informacji:
ComPress S.A.
Mariusz Kulikowski
Ul.Tytoniowa 20, Warszawa 04-228
Tel. 22 515 02 17 kom. 691 360 576
E-mail: mkulikowski@compress.com.pl

* * * *

Southern Comfort to oryginalna mieszanka wielu smaków: amerykaoskiej whiskey, egzotycznych owoców, aromatycznych przypraw, karmelu i opalanego drewna. Ta unikalna kompozycja sprawia, że Southern Comfort stanowi kategorię samą w sobie, a jego nuta smakowa doskonale odpowiada wielu konsumentom. Dziś jego unikatowym smakiem można się cieszyd w ponad stu krajach na całym świecie. Dzięki swoim wielbicielom, stał się ikoną. Dystrybutorem SoCo (bo tak nazywają go wierni przyjaciele) oraz SoCo Lime w Polsce jest Brown-Forman Polska Sp.z o.o. ul.Postępu 21D, Warszawa 02-676.Southern Comfort
http://www.southerncomfort.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ComPress Public Relations


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją