dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown
 Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown


Najczęściej czytane
Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster wprowadza nowe narzędzie rekrutacyjne BeKnown Job Tab umożliwiające dotarcie do milionów profesjonalistów na Facebooku. BeKnown™ to jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji do profesjonalnego networkingu na Facebooku.

Przeczytaj także
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.

Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?

Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna

Specjaliści IT poszukiwani - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – październik 2013 r.

e-oferty, e-stoiska czyli efektywne możliwości rozwoju zawodowego

Szkoleniowa mapa Polski – Polacy i samokształcenie nie zawsze w parze

Nie czekaj aż praca znajdzie Ciebie – odwiedź Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Za pracą nie trzeba chodzić – pod takim hasłem startują Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Monster rozwija działalność w Europie Wschodniej i krajach bałtyckich

Praca w Europie – jak się przygotować do wyjazdu?

Rekrutacja w piżamie – ruszają Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.plRekrutacja w piżamie – ruszają Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Postanawiasz zmienić pracę w Nowym Roku? Nie rzucaj słów na wiatr!Postanawiasz zmienić pracę w Nowym Roku? Nie rzucaj słów na wiatr!

Prezenty w sytuacjach biznesowych

Gdy brakuje motywacjiGdy brakuje motywacji

Nie zapadaj w zimowy sen – czyli jak zachować wiosnę w sercu i być efektywnym w pracyNie zapadaj w zimowy sen – czyli jak zachować wiosnę w sercu i być efektywnym w pracy


Dnia 29.11.2011, Monster.com®, światowy lider w rekrutacji online, wychodząc naprzeciw wymaganiom pracodawców dotyczących dotarcia do prawdziwych profesjonalistów obecnych w mediach społecznościowych, wprowadził nowe rozwiązanie BeKnown™ Job Tab . Dzięki aplikacji łatwiej niż dotychczas, pracodawcy zwiększą zasięg dotarcia marki do ponad 800 milionów ludzi na Facebooku.

Dostępny globalnie Job Tab zapewni szerszy zasięg rekrutacji każdej firmy posiadającej profil BeKnown, dzięki automatycznej publikacji kontentu oraz ofert pracy na firmowym profilu Facebooka, a tym samym zwiększając potencjał marki i dotarcie do pasywnych i aktywnych kandydatów bez dodatkowych kosztów i opłat.

„Masz Fanów, którzy Lubią Twoją markę oraz kontaktują się z Tobą korzystając z profilu na Facebooku. Ludzie Ci to nie tylko fani, ale również profesjonaliści, którzy pewnego dnia mogą stać się potencjalnymi kandydatami”, mówi Tom Chevalier, Global Product Manager z Monster Worldwide. „HR-owcy i rekruterzy korzystając z BeKnown Job Tab ułatwiają kandydatom dostęp do ofert pracy” - dodaje.

Każdy pracodawca posiadający profil na BeKnown może automatycznie dystrybuować materiały dotyczące rekrutacji oraz wszystkie oferty pracy, zarówno te publikowane na profilu BeKnown, stronach Monster, jak i stronach kariery* na firmowy profil na Facebooku korzystając z Job Tab, a dzięki temu docierać do kandydatów nie będących w sieci BeKnown. W przeciwieństwie do innych profesjonalnych portali networkingowych, Monster nie pobiera opłat za publikację ofert pracy na profilach firmowych na Facebooku. Pracodawcy posiadający profil na BeKnown, mogą szybko i w łatwy sposób zintegrować Job Tab z profilem firmowym na Facebooku i zwiększyć zasięg rekrutacji w mediach społecznościowych tak, aby dotrzeć do szerszej grupy profesjonalistów na Facebooku.

„Job Tab jest unikalnym rozszerzeniem profilu firmowego na BeKnown oraz sposobem na wzmocnienie marki pracodawcy dzięki dotarciu z ofertami pracy do fanów będących na Facebooku oraz tworzeniu listy potencjalnych kandydatów”, dodaje Chevalier. „Pracodawcy mogą docierać teraz do milionów ludzi, którzy już teraz śledzą ich poczynania na Facebooku oraz zaprezentować im możliwości rozwoju ich kariery”.

Dzięki BeKnown Job Tab pracodawcy będą mogli:
• zbudować markę pracodawcy na Facebooku,
• zaprezentować aktualne oferty pracy użytkownikom Facebooka,
• zaprezentować oferty pracy publikowane na stronach Monster
użytkownikom BeKnown,
• ułatwiać kontakt między pracownikami oraz kandydatami,
poprzez opcję przesyłania poleceń i referencji,
• umożliwić fanom śledzenie informacji na temat firmy.

BeKnown to aplikacja służąca do profesjonalnego networkingu, wprowadzona jednocześnie w 36 krajach i 19 językach w czerwcu tego roku. Można ją również ściągnąć za darmo na smartfony z systemem operacyjnym Android oraz na iPhony. Więcej informacji na stronie http://go.beknown.com, Twitter oraz na blogu BeKnown.

*Job Tab – funkcja pozwalająca na publikację ofert pracy publikowanych na stronach Monster oraz w sieci BeKnown, od grudnia natomiast ze stron kariery pracodawców przy udostępnieniu RSS lub xml.

Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ®, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.
Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99

http://www.monsterpolska.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Triple PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją