dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Arbuzowe bąbelki Piccolo,czyli wymarzony smak dzieci na 18. urodziny marki!
 Arbuzowe bąbelki Piccolo,czyli wymarzony smak dzieci na 18. urodziny marki!


Najczęściej czytane
Arbuzowe bąbelki Piccolo,czyli wymarzony smak dzieci na 18. urodziny marki!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Piccolo

Czy wiesz, jaki smak dzieci lubią najbardziej? Arbuzowy! Z okazji swoich wyjątkowych 18. urodzin, Piccolo przygotowało dla pociech niezwykłą niespodziankę i spełniło ich marzenie.

Na specjalne życzenie najmłodszych, powstała limitowana edycja Piccolo Watermelon o smaku arbuzowym, który wybrały dzieci.Tym samym, pełniąc dotychczas rolę eksperta od świętowania, marka Piccolo sama zaprasza do celebrowania swoich niezwykłych, bo osiemnastych urodzin.

Piccolo to marka, która od wielu lat inspiruje dzieci w czasie zabawy, towarzyszącej najważniejszym chwilom w ich życiu. Pobudza fantazję, kreatywność oraz jest zawsze tam, gdzie marzenia najmłodszych. Tym razem, z okazji swoich wyjątkowych i niepowtarzalnych 18. urodzin, marka zaprosiła pociechy do niezwykłej zabawy. W czerwcu, poprzez stronę www.piccolo.pl dzieci zgłaszały pomysły na swój „Wymarzony smak Piccolo”, a pozostali mali internauci wybierali w głosowaniu najpyszniejszą ich zdaniem propozycję. Po zakończeniu konkursu okazało się, że najmłodsi marzą o owocowych bąbelkach o smaku soczystego arbuza!

W taki oto sposób, marka Piccolo spełniła dziecięce pragnienia i na 18. urodziny przygotowała nowe mocno orzeźwiające i prawdziwie arbuzowe Piccolo Watermelon. Słodkie bąbelki to najlepsze zaproszenie do wspólnego świętowania w rodzinnym gronie. Zawsze, gdy radosnej zabawie towarzyszy Piccolo, jego kolorowe bąbelki pozwalają uwolnić dziecięcą wyobraźnię i wyruszyć razem z dzieckiem w magiczną podróż do krainy marzeń. Arbuzowe Piccolo umili każdą wyjątkową okazję, podczas której dzieci świętują swoje najważniejsze i najpiękniejsze chwile!

Piccolo to absolutny lider segmentu musujących napojów bezalkoholowych w Polsce i ekspert od wspólnego świętowania w rodzinnym gronie. Limitowana edycja Piccolo Watermelon o smaku arbuzowym przygotowana z okazji 18. urodzin marki, dostępna będzie pod koniec października 2011 r. w sklepach na terenie całej Polski. Rekomendowana cena detaliczna napoju to 8,50 PLN/ pojemność 750 ml.Piccolo

Ambra S.A.
02-819 Warszawa
Ul. Puławska 336
tel. 022 566 33 00

http://www.piccolo.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Kuźnia PR Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją