dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Zagraj o prezenty ze Świętym Mikołajem!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Centrum Handlowe Korona

W tym roku Święty Mikołaj pojawi się wcześniej. Już 3 grudnia specjalnie z Laponii przyjedzie do CH Korona we Wrocławiu, gdzie zorganizuje konkursy z nagrodami i będzie się uczył języka polskiego.

Św. Mikołaj przybędzie do dzieci wraz ze swoimi pomocnikami - Śnieżynką i Skrzatem. Podczas spotkania opowie najmłodszym ciekawe historie o Laponii, a także nauczy je tańczyć i śpiewać bożonarodzeniowe kolędy. W zamian dzieciaki szkolić go będą z języka polskiego.
Główną atrakcją wydarzenia będzie ogromna gra planszowa, w której pionkami staną się same dzieci! Po rzuceniu kostką zawodnicy przeskakiwać będą na kolejne pola gry. Podczas dalszych etapów dzieci będą rozwiązywać mikołajkowe zagadki, a także dostaną szansę losowania gadżetów w świątecznej loterii. Celem jest jak najszybsze dotarcie do tronu z prezentami, na którym zasiądzie Święty Mikołaj. Całe wydarzenie okraszone będzie świątecznymi melodiami.
Mikołajki odbędą się 3 grudnia 2011 r. w Centrum Handlowym Korona przy ulicy Krzywoustego 126 we Wrocławiu i potrwają od 12:00 do 15:00. Warto wziąć udział w przedświątecznej zabawie, ponieważ w ramach Mikołajek specjalne promocje przygotowały również sklepy i kawiarnie.
Serdecznie zapraszamy!
Właściciel i zarządca centrum:
C.H. Wrocław Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji na www.chkorona.plCentrum Handlowe Korona
Centrum Handlowe Korona

ul. Krzywoustego 126
Wrocław
tel.: 71 350-13-00
fax: 71 350-13-01

http://www.centrum-korona.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Highlite PR


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją