dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Sojowe specjały od Primaviki
 Sojowe specjały od Primaviki


Najczęściej czytane
Sojowe specjały od Primaviki

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Primavika Sp. z o.o.

Dla wszystkich zapracowanych wegetarian oraz zwolenników zdrowego stylu życia firma Primavika ma dwie ciekawe propozycje. Są to produkty sojowe nie tylko smaczne ale także wolne od konserwantów i ulepszaczy.

Pierwsza propozycja to szybkie i łatwe w przygotowaniu danie – Soja w pomidorach. Wysoka zawartość białka sojowego w tym posiłku pozwala traktować go jako wartościowe danie obiadowe, dostarczające wielu niezbędnych składników odżywczych. Po podgrzaniu możemy podać go z ryżem, kaszą, ziemniakami oraz porcją surówki i najeść się do syta zapewniając jednocześnie organizmowi porządną dawkę pełnowartościowego białka, potasu, magnezu, wapnia, fosforu oraz witamin C i B3. Potrawa nie zawiera sztucznych dodatków, jest naturalna, niezwykle wartościowa i przede wszystkim smaczna. Ci, którym trudno obejść się bez mięsa, także mogą skorzystać z dobrodziejstw proponowanej Soi w pomidorach. Wystarczy, że wzbogacą danie według swoich upodobań, na przykład dodając do niego kiełbaskę lub kurczaka. Soja w pomidorach Primavika dostępna jest nie tylko w specjalistycznych punktach ze zdrową żywnością ale także w tradycyjnych sklepach i marketach. Primavika oferuje produkt w słoikach o gramaturze 280 g w sugerowanej cenie detalicznej ok. 5 zł i 440 g w cenie ok. 7 zł. Drugą propozycją jest Pasztet sojowo – pomidorowy Primavika - wzorcowy przykład na zdrowy i co ważne - smaczny pasztet. W wygodnym słoiczku z wieczkiem kryje się moc aromatycznych przypraw oraz niezwykle wartościowej naturalnej soi, wzbogaconej wyrazistym smakiem dojrzałych pomidorów i zawartymi w nich potasem oraz witaminami C i B3. Całość tworzy łagodną kompozycję, która aż prosi się o rozsmarowanie na świeżym pieczywie. Pasztet jest idealny także dla dzieci. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów, dlatego możemy być pewni, że nasza kanapka zamiast porcji chemii dostarczy nam zdrowie i siłę naturalnych składników. Pasztet sojowo - pomidorowy Primavika o gramaturze 170 g dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej ok. 5 zł.


Primavika Sp. z o.o.

62-023 Gądki
ul. Akacjowa 27

http://www.primavika.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Marketing & PR Solution Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją