dzisiaj jest piątek, 20 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Najlepsi barmani świata ponownie w Warszawie!
 Najlepsi barmani świata ponownie w Warszawie!


Najczęściej czytane
Najlepsi barmani świata ponownie w Warszawie!

opublikowany: czwartek, 1 grudzień 2011 / źródło: Independent Flair League

Przed nami Wielki Finał Independent Flair League – niepowtarzalnych i jedynych w Polsce ligowych zawodów barmanów Flair, rozgrywanych pod patronatami marek: Captain Morgan, Smirnoff Black, Carlsberg, Schweppes, Finest Call i Red Bull.

Zawody od kilku lat zaliczane są do Grand Slam federacji World Flair Association - światowego cyklu największych imprez barmańskich na świecie i uznawane za jeden z najlepszych eventów tego typu w Polsce.

3 grudnia w Warszawie w klubie 1500 m² przy ulicy Solec 18 będzie można podziwiać najlepszych na świecie barmanów Flair. W kategorii Open wystartują zwycięzcy poszczególnych rozgrywek eliminacyjnych, zawodnicy z największą liczbą punktów oraz międzynarodowe gwiazdy światowego barmaństwa. Swój udział potwierdzili już uczestnicy z: Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Rosji, Włoch, Litwy, Łotwy, Hiszpanii, Argentyny, Stanów Zjednoczonych i Polski. W akcji zobaczyć będzie można m.in. Tom Dyera, Rodrigo Delpecha, Tomka Małka, Marka Posłusznego, Bruno Vanzana, Gianluigi Bosco, Danny Bakieva i Alex’a Searle. Zawodnicy wystartują w porannych eliminacjach, do wieczornego finału awans otrzyma najlepsza dziesiątka z nich.

Podczas startów wieczornych barmani będą mieli za zadanie przygotowanie w ciągu 7 minut dwóch drinków – Moscow Mule z wykorzystaniem wódki Smirnoff Black i Schweppes Ginger Ale oraz kompozycję własną z obowiązkowym wykorzystaniem Captain Morgan i napoju Schweppes. Dodatkowo, zawodnicy muszą zaprezentować Perfect Serve napoju Red Bull i piwa Carlsberg.

Zawodników oceniać będzie międzynarodowe jury w składzie: Michał Kośnik z Evolutionbar (Polska), Marcin Osypiński z Flair Academy (Polska), Cezary Broda z firmy Carlsberg (Polska), a z ramienia Word Flair Association - Tug van den Bergh (RPA) i Andy Collinson (Wielka Brytania). Drinki oceniane będą także pod kątem wyglądu, smaku i zapachu przez gości specjalnych ze świata show biznesu.

IFL Grand Final jest ostatnim konkursem w kalendarzu WFA Grand Slam. To właśnie tutaj zobaczyć można najlepszych barmanów z całego świata. Poziom prezentowany w trakcie tego wydarzenia nie ma sobie równych i jest jednym z najlepszych na międzynarodowej mapie zawodów. Konkurs z roku na rok jest coraz silniejszy. Wszystkich, którzy będą w Polsce 3 grudnia zapraszam do Warszawy na IFL Grand Final - to będzie noc, której po prostu nie można przegapić – mówi Andy Collinson, współzałożyciel WFA.

Sędziowie oceniać będą zawodników pod kątem ich stylowości, różnorodności, trudności ewolucji, płynności trików, aktorstwa, rytmiki i opanowania. Przyznawane będą także punkty karne, np. za upadku, rozlania i rozbicia. Za ciekawą demonstrację piwa Carlsberg i napoju Schweppes będzie można otrzymać dodatkowe punkty bonusowe, a dwóch z największą liczbą punktów otrzyma nagrodę finansową. Zwycięzca IFL Grand Final otrzyma nagrodę w wysokości 3000 Euro, premiowanych jest sześć pierwszych pozycji. Najlepszy Polak otrzyma nagrodę w postaci kontraktu podczas Euro 2012 przyznaną przez firmę Carlsberg Polska.

Galę finałową poprowadzi Przemysław JahJah Frankowski z Antyradia i Tyson Davies, MC Roadhouse World Flair. Za muzykę odpowiadać będzie DJ Alexx Vargazzz.

Podczas wydarzenia na ręce Jurka Owsiaka z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane limitowane gadżety IFL, które zostaną zlicytowane podczas styczniowej aukcji WOŚP.

Producentem i organizatorem Independent Flair League jest Entertainment Group, agencja specjalizująca się w organizacji imprez i wydarzeń specjalnych.

Harmonogram Independent Flair League Grand Final (kategoria Open) w dniu 3 grudnia:
13.00 – eliminacje techniczne
20.00 - gala finałowa z udziałem najlepszej dziesiątki barmanów

Wstęp dla osób pełnoletnich.
Impreza biletowana.

Partnerzy Independent Flair League: Captain Morgan, Smirnoff Black, Schweppes, EvolutionBar, Red Bull Polska, Carlsberg Polska, Finest Call, World Flair Association, APS Glass & Bar Supply, KAPAP Polska, European Financial Group, MSBiS, Flair Academy.

Partnerzy medialni: Antyradio, eXports.tv, 4event.tv, Next TV, miksuj.pl, pogodzinach.pl, Rynki Alkoholowe, Poradnik Restauratora, horeca.pl, Warszawa TV, Next TV, swiatbarmanow.pl, newsgastro.pl.Independent Flair League
Independent Flair League
http://www.ifl.com.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
PR Group / Entertainment Group


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją