dzisiaj jest piątek, 27 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila
Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila
 Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila


Najczęściej czytane
Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila

opublikowany: wtorek, 20 grudzień 2011 / źródło: Tikkurila - Tikkurila Polska

Zakończyła się VII edycja plebiscytu, w którym konsumenci mogli wybierać najpopularniejsze produkty i marki. Wysoka jakość produktów marki Tikkurila sprawiła, że została ona nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii "farby i tynki dekoracyjne".

Przeczytaj także
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila NostalgiaJak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia

Łagodna elegancja. Paleta off white z kolekcji Tikkurila Optiva.Łagodna elegancja. Paleta off white z kolekcji Tikkurila Optiva.

Subtelna miękkość barw. Nostalgiczne beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva.Subtelna miękkość barw. Nostalgiczne beże i brązy z kolekcji Tikkurila Optiva.

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Aranżacje przedpokoju z Beckers Designer Colour.Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Aranżacje przedpokoju z Beckers Designer Colour.

Farba Tikkurila Otex Adhesion Primer - gruntowanie problematycznych powierzchniFarba Tikkurila Otex Adhesion Primer - gruntowanie problematycznych powierzchni

Łatwe malowanie – poradnik Jedynki®. Malowanie ścian i sufitówŁatwe malowanie – poradnik Jedynki®. Malowanie ścian i sufitów

Marka Tikkurila na Łódź Design FestivalMarka Tikkurila na Łódź Design Festival

Nowość – Tikkurila Valtti Super Guard. Skuteczna i trwała ochrona drewna.Nowość – Tikkurila Valtti Super Guard. Skuteczna i trwała ochrona drewna.

Maluj z Jedynką®. Poradnik malowania w serwisie www.farbyjedynka.plMaluj z Jedynką®. Poradnik malowania w serwisie www.farbyjedynka.pl

Tikkurila wspiera WIOSKI ŚWIATA Park Edukacji Globalnej. Radosne poznawanie świataTikkurila wspiera WIOSKI ŚWIATA Park Edukacji Globalnej. Radosne poznawanie świata

Nadaj swemu życiu barw – Tikkurila inspiruje już od 150 lat!Nadaj swemu życiu barw – Tikkurila inspiruje już od 150 lat!

Tikkurila w „Dekoratorni” Kreowanie pięknych wnętrzTikkurila w „Dekoratorni” Kreowanie pięknych wnętrz

Trendy, kolory, inspiracje. Blog Tikkurila i ColorVoyant®LLCTrendy, kolory, inspiracje. Blog Tikkurila i ColorVoyant®LLC

Magia wnętrza z Be Special DecorMagia wnętrza z Be Special Decor

Tikkurila w Dekoratorni - to już niemal 100 wspólnych projektów


Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek. W każdej kategorii prowadzone jest sondowanie opinii na grupie min. 800 respondentów. Badanie przeprowadzane jest trzema metodami: telefonicznie – o preferowane produkty i usługi pytane są losowo wybrane osoby z ogólnodostępnych baz, bezpośrednio – ankieterzy zbierają głosy osób odwiedzających centra handlowe, główne place i ulice największych miast a także przez Internet – gdy internauci oddają głosy bezpośrednio na portalu www.laur-konsumenta.pl, na serwisach tematycznych Spółki Agora czy oficjalnej stronie Rzeczy o Biznesie.

Przyznanie Godła Laur Konsumenta jest dla nas cennym wyróżnieniem, ponieważ stanowi potwierdzenie silnej pozycji i dowodzi, że Klienci chętnie sięgają po nasze produkty dekoracyjne – mówi Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska S.A. Cieszy nas, że bogactwo odcieni i faktur produktów z linii Tikkurila Be Special Decor zostało docenione przez Konsumentów.

Linię Tikkurila Be Special Decor tworzy 7 produktów:

• Be Special Decor Salt&Pepper - matowa farba akrylowa dająca transparentną i lekką powłokę, doprawioną ziarnami w kolorze soli i pieprzu, co dodaje wnętrzu smaku.
• Be Special Decor Marmo - akrylowa farba strukturalna tworząca efekt marmuru. Doskonała propozycja dla wielbicieli klasyki i elegancji.
• Be Special Decor Sand - akrylowa farba strukturalna, która pozwala stworzyć na ścianach w dowolnym kolorze delikatne kryształki piasku.
• Be Special Decor Retro - wewnętrzny akrylowy tynk dekoracyjny dający wyraziste żłobienia.
• Be Special Decor Lasyr - transparentna bejca akrylowa zapewnia efekt przenikających się odcieni i załamywania światła na powierzchni ścian.
• Be Special Decor Silver oraz Be Special Decor Gold - bejce akrylowe w odcieniu srebra i złota, które dodadzą wnętrzu barokowego przepychu (Gold) lub dyskretnego blasku luksusu (Silver).Tikkurila - Tikkurila Polska

ul. Ignacego Mościckiego 23
39-200 Dębica
tel. 0801 88 99 85
tel (022) 310 95 55

http://www.tikkurila.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
PUBLINK, Public Relations Agency


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją