dzisiaj jest wtorek, 20 luty 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Warsztaty Belly Dance z Jamilah!

opublikowany: środa, 18 styczeń 2012 / źródło: Centrum Tańca Ananday

Wszystkie miłośniczki tańca brzucha mają wyjątkową okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez jedną z najbardziej utalentowanych tancerek w Polsce!

Belly Dance to niezwykle popularna, zmysłowa technika tańca, angażująca głównie biodra i mięśnie brzucha. Przez wielu uważana jest za najbardziej kobiecy styl tańca, wyzwalający seksapil i pewność siebie nie tylko na parkiecie.

Krakowskie Centrum Tańca Ananday organizuje cykl warsztatów prowadzonych przez Jamilah, utytułowaną zawodową tancerkę Belly Dance, cenioną na całym świecie przez znawców tej techniki. Warsztaty organizowane są na trzech poziomach zaawansowania – dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych uczestniczek. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 29 stycznia br.

Warsztaty dla początkujących poświęcone są nauce podstawowych ruchów i figur, które połączone stworzą prostą choreografię. Dodatkową korzyścią jest zwiększenie świadomości własnego ciała, wyprostowanie oraz wysmuklenie sylwetki. Średniozaawansowane uczestniczki zapoznają się z techniką pięknego prowadzenia rąk podczas tańca. Natomiast część o najwyższym stopniu zaawansowania poświęcona będzie beledi, czyli gatunkowi opartemu na tradycyjnym egipskim rytmie 4/4. Jamilah dostosuje stopień trudności zajęć do poziomu i życzeń kursantek.

Więcej informacji na temat warsztatów znaleźć można tutaj.

Centrum Tańca Ananday w Krakowie jest profesjonalną szkołą tańca prowadzącą zajęcia taneczne prywatne, warsztatowe, pokazy taneczne oraz wynajem sal na konferencje, treningi grupowe i indywidualne. W swojej ofercie, oprócz tradycyjnych już tańców standardowych i latynoamerykańskich, posiada wiele nowych technik tanecznych m.in. afro dance, taniec brzucha i taniec Bollywood, sexi dance, clubbing dance, dancehall i hip hop. W Centrum prowadzone są również zajęcia: Zumba, Joga z Tańcem, Pilates.Centrum Tańca Ananday
Centrum Tańca Ananday

Ul. Bożego Ciała 10
31-059 Kraków
Tel. 662 324 766

http://www.ananday.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Benhauer


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją