dzisiaj jest piątek, 27 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
"A Book 2013" już dostępny on-line!

opublikowany: wtorek, 28 maj 2013 / źródło: Armstrong Building Products

Najnowszy katalog światowych realizacji firmy Armstrong – „A Book 2013” – już jest dostępny on-line. Tym razem w albumie znalazło się jeszcze więcej polskich projektów. Zachęcamy do obejrzenia!

Inspirujący album projektów i rozwiązań „A Book” został wydany przez firmę Armstrong już po raz czwarty. Jak w każdej poprzedniej edycji, i tym razem znalazło się w nim wiele interesujących, europejskich realizacji, w których główną rolę odegrały sufity podwieszane marki Armstrong. O tym, na co warto zwrócić uwagę studiując najnowszy album, opowiada Anna Baczkowska, architekt i kierownik technicznego wsparcia sprzedaży.

Zainspiruj się na zielono!
Budownictwo zrównoważone to motyw przewodni większości realizacji, które znalazły się w czwartej części albumu „A Book”. – Kwestie wpływu rozwiązań i materiałów budowlanych na środowisko naturalne, a także ich oddziaływanie na użytkownika końcowego są coraz bardziej istotne we współczesnej, światowej architekturze – mówi Anna Baczkowska. Coraz więcej projektów wychodzi od takich właśnie kryteriów, jak oszczędność energii i efektywność energetyczna, gospodarowanie odpadami, wpływ na środowisko zewnętrzne i jakość środowiska wewnętrznego itp. Wzięcie ich pod uwagę już na etapie projektowym jest niezwykle ważne nie tylko z punktu widzenia procesu certyfikacji (np. LEED), ale powinno wynikać przede wszystkim z racjonalnego spojrzenia na rolę, jaką każdy nowy budynek i jego wnętrze odgrywają zarówno dla otoczenia, jak i dla komfortu bezpośrednich użytkowników. - Nowy „A Book” to z jednej strony doskonałe źródło inspiracji, ale z drugiej obszerna baza wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach i możliwościach, które pomogą spełnić ambicje inwestorów, architektów czy wykonawców w zakresie zielonego budownictwa. Zaprezentowane przykłady stanowią jednocześnie odpowiedź na rzeczywiste problemy, z którymi można się zetknąć i w procesie projektowania i na etapie realizacji zielonych budynków – wyjaśnia Anna Baczkowska.

Z myślą o różnych inwestycjach
Podobnie, jak poprzednie wydania, tegoroczny album skupia w sobie najciekawsze projekty z różnych segmentów rynku. – Znajdziemy tu zarówno realizacje z sektora biurowego (budynki biurowe, biura indywidualne), edukacyjnego (szkoły, biblioteki), opieki zdrowotnej (szpitale, przychodnie), a także inwestycje związane z transportem (lotniska) oraz handlem i usługami (hotele, restauracje, centra sportowe, sale bankietowe, studio radiowe itp.) - łącznie ponad 40 realizacji, a w tym aż 9 projektów z Polski – opowiada Anna Baczkowska.

„A Book 2013”, czyli kompleksowe spojrzenie na design, innowacyjność i ekologię, jest już dostępny on-line! Zapraszamy do obejrzenia albumu pod adresem:

http://www.armstrong.pl/commclgeu/eu1/pl/pl/brochure_display_hrz.asp?brochureConfig=Int_A_book_HD_Impression_ecat

Katalog można pobrać również w wersji PDF, która jest dostępna na stronie internetowej firmy Armstrong lub pod bezpośrednim linkiem:

http://www.armstrong.pl/assets/global/commclgeu/files/Literature/1921.PDFArmstrong Building Products
Armstrong Building Products

ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa
tel. (022) 337 86 10

http://www.armstrong.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Yasna Communications Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją