dzisiaj jest środa, 25 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencji
 HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencji


Najczęściej czytane
HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencji

opublikowany: czwartek, 11 lipiec 2013 / źródło: KONTEL

Na naszym rynku, w dystrybucji firmy KONTEL- przedstawiciela VAD HUAWEI w Polsce, jest już dostępne najnowsze rozwiązanie wideokonferencyjne HUAWEI TP3118S, które umożliwia równoczesne przesyłanie dwóch strumieni audio-wideo w jakości Full HD.

Przeczytaj także
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

AMP2200 – prawdziwa moc AV przez sieć IP

Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851

Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...

Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audioStacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio

SpeakerLinX SLX300 StreamNet™

HUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw TelepresenceHUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw Telepresence

SHOEI i CARDO - wprowadzają wysokiej klasy system do komunikacji dla klientów SHOEI

Yealink i 3CX nawiązały współpracę strategicznąYealink i 3CX nawiązały współpracę strategiczną

Scala Rider Q3 - stała łączność w trasie

HUAWEI TP3206 - Nowy wymiar wideokonferencjiHUAWEI TP3206 - Nowy wymiar wideokonferencji

Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630

HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencjiHUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji

HUAWEI TP 3106 - System wideokonferencyjny Full HDHUAWEI TP 3106 - System wideokonferencyjny Full HD

HUAWEI IP PBX eSpace U2980HUAWEI IP PBX eSpace U2980


Dzięki temu uczestnicy wideokonferencji znajdujący się w różnych miejscach na świecie widzą jednocześnie obraz z kamery i prezentację wyświetlaną z komputera prelegenta.

Naturalny przekaz wideo

Żeby uzyskać naturalnej płynności obraz, HUAWEI TP3118S wykorzystuje trzy wysokiej klasy kamery. Dzięki przekazowi jakości Full HD o częstotliwości 60 klatek na sekundę uczestnicy konferencji widzą się na 65-calowym ekranie, tak jakby siedzieli obok siebie w jednym pokoju. Wbudowane w stół konferencyjny 22-calowe, panoramiczne wyświetlacze 16:9 o rozdzielczości 1080p pokazują o 60 proc. większy obraz niż tradycyjne wyświetlacze stosowane dotychczas.

Przestrzenny dźwięk

System HUAWEI TP3118S korzysta aż z dwunastu odpowiednio rozmieszczonych mikrofonów i szerokopasmowego dźwięku AAC-LD zapewniając najwyższą, dostępną na rynku jakość dźwięku. Osoby biorące udział w spotkaniu mogą usłyszeć nawet cichy szept, dochodzący z każdego miejsca pokoju konferencyjnego.
Rozpowszechnione rozwiązania wideokonferencyjne zapewniają komunikację poprzez prosty przekaz głosu i obrazu. Nowe rozwiązanie HUAWEI zapewnia wyższy poziom wideokonferencji. Wszyscy uczestnicy spotkania widzą się w rzeczywistych rozmiarach, jakby spotkali się twarzą w twarz. TP3118S to sposób na błyskawiczną komunikację w biznesie, która jest znacznie tańsza od podróżowania po świecie.

Inteligentne zarządzanie i bezpieczeństwo konferencji

HUAWEI TP3118S jest pierwszym na świecie systemem wideokonferencyjnym, który wykorzystuje do zarządzania panel dotykowy oparty na systemie Android. Czytelne ikony umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Można także zarządzać przebiegiem wideokonferencji przez przeglądarkę WWW.

HUAWEI TP3118S wspiera protokół szyfrowania H.235. W połączeniu z mostkami wideokonferencyjnymi i systemami zarządzania zapewnia szyfrowanie połączeń na każdym etapie jego transmisji. Dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora, dzięki czemu konferencja jest bezpieczna.

Nowej generacji system HUAWEI TP3118S działa w oparciu o najnowsze standardy komunikacyjne. Współpracuje z wszystkimi typowymi systemami wideokonferencyjnymi HD i SD różnych producentów, wspierającymi protokoły H.323 lub SIP.

Jeżeli w czasie wideokonferencji nastąpi utrata pakietów, spowodowana zajętością łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) urządzenia dopasują się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewnią najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.

Nowe rozwiązanie wideokonferencyjne HUAWEI oparte jest na technologii VME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP, dzięki czemu ma niskie zapotrzebowanie na pasmo sieciowe.

Więcej na: www.kontel.plKONTEL
KONTEL

ul. Rakowiecka 30
02-528 Warszawa

http://www.kontel.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Prestige Public Relations


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją