dzisiaj jest wtorek, 20 marzec 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


198 mieszkań drugiego etapu Parku Ostrobramska już w sprzedaży
Park Ostrobramska
 198 mieszkań drugiego etapu Parku Ostrobramska już w sprzedaży


Najczęściej czytane
198 mieszkań drugiego etapu Parku Ostrobramska już w sprzedaży

opublikowany: piątek, 16 sierpień 2013 / źródło: Skanska Residential Development Poland

Rusza sprzedaż drugiego etapu osiedla Park Ostrobramska, które powstaje na warszawskiej Pradze-Południe. Już teraz zainteresowani mogą zapoznać się z ofertą Skanska. Do wyboru mają 198 nowych mieszkań, których ceny zaczynają się już od 195 tys. zł.

Startuje sprzedaż etapu B inwestycji Park Ostrobramska. Skanska Residential Development Poland zbuduje kolejne dwa budynki. Klienci otrzymają do wyboru aż 198 mieszkań o metrażach od 23,5 do 110 m2. Ceny zaczynają się już od 195 tys. zł. – Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji. Znaleźć w niej można małe mieszkania już od 23,5 m2, czyli metraż niespotykany na warszawskim rynku pierwotnym – zaznacza Michał Świderski, Sales and Marketing Manager w Skanska Residential Development Poland. – Postawiliśmy na różnorodność, dlatego w etapie B naszej inwestycji zaproponowaliśmy również bogatą bazę przestronnych 4 i 5-pokojowych mieszkań o funkcjonalnych układach łatwych w aranżacji – informuje Michał Świderski.

Każde mieszkanie z nowej oferty będzie posiadać balkon lub taras. Nawet najmniejsze z nich będą miały balkon o powierzchni sięgającej nawet 8,5 m2. Największy taras z kolei liczyć będzie prawie 100 m2. Do walorów osiedla zaliczyć można także duże okna, które zapewnią odpowiednie doświetlenie wnętrz, a także większą odległość między budynkami, gwarantującą poczucie przestrzeni i intymności. Pomiędzy budynkami etapu A i B powstanie przestronny teren wspólny, na którym znajdzie się między innymi plac zabaw dla dzieci.

Za zakupem mieszkania w Parku Ostrobramska przemawia również bardzo dobra lokalizacja. Do centrum miasta można dojechać w zaledwie 15 minut. Osiedle sąsiaduje z centrum handlowym, dzięki czemu najważniejsze usługi i sklepy są w zasięgu ręki.

W dalszym ciągu trwa również sprzedaż pierwszego etapu inwestycji, którego budowa zakończy się już pod koniec tego roku. Na zainteresowanych szybką przeprowadzką czekają mieszkania w atrakcyjnych cenach. W etapie A swoje upragnione cztery kąty można kupić już od 237 tys. zł.

Więcej na temat osiedla na stronie internetowej: www.skanska.pl/mieszkaj.Skanska Residential Development Poland
Skanska Residential Development Poland

Al. Jana Pawła II 19
00-854 Warszawa

http://www.skanska.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
PR Premium


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją