dzisiaj jest piątek, 25 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Odkryj świat ekologii według Armstrong
 Odkryj świat ekologii według Armstrong


Najczęściej czytane
Odkryj świat ekologii według Armstrong

opublikowany: piątek, 30 sierpień 2013 / źródło: Armstrong Building Products

Wieloletnie doświadczenie w produkcji ekologicznych sufitów podwieszanych oraz zaangażowanie w różnorodne eko-projekty, pozwoliło firmie Armstrong stworzyć funkcjonalne narzędzie,

które przybliża wszystkim świat architektury i budownictwa zrównoważonego

Specjalna, multimedialna platforma, została stworzona z myślą o architektach, projektantach wnętrz i inwestorach, którzy na co dzień realizują zielone inwestycje - zarówno nowe obiekty i wnętrza, jak i te poddawane renowacji. Narzędzie jest nie tylko źródłem praktycznej wiedzy, ale stanowi również bazę ciekawych projektów, rozwiązań oraz inspirujących pomysłów.

Ekologia interaktywnie
– Przygotowaliśmy tę aplikację przede wszystkim dlatego, by maksymalnie usprawnić proces specyfikowania projektów zielonych wnętrz. Platforma pokazuje także, jak szerokie możliwości projektowe mają do dyspozycji architekci korzystający z naszych rozwiązań oraz produktów. Dzięki mobilnemu narzędziu, wszystkie potrzebne informacje znajdują się w jednym miejscu i są zawsze w zasięgu ręki – mówi Anna Baczkowska, architekt i kierownik technicznego wsparcia sprzedaży w firmie Armstrong. Prezentacja została podzielona na cztery kategorie: osiąganie oszczędności energetycznych, upraszczanie zarządzania odpadami, poprawa otoczenia wewnętrznego i zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. W każdej z nich znajdziemy m.in. filmy animowane, elektroniczne foldery informacyjne, dedykowane do rozwiązania produkty oraz przykładowe realizacje i obiekty referencyjne. Całość została zamknięta w bardzo nowoczesnej formie, zarówno pod względem graficznym, jak i funkcjonalnym.

Interaktywne narzędzie oraz broszurę poświęconą ekologicznym rozwiązaniom firmy Armstrong można znaleźć pod adresem internetowym:
http://www.armstrong.com/assets/global/commclgeu/flash/HRC/uk/index.htmlArmstrong Building Products
Armstrong Building Products

ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa
tel. (022) 337 86 10

http://www.armstrong.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Yasna Communications Sp. z o.o.


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją