dzisiaj jest niedziela, 22 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości
 Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości


Najczęściej czytane
Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości

opublikowany: poniedziałek, 14 październik 2013 / źródło: Kludi Armaturen Sp. z. o. o.

Polacy coraz chętniej stosują w swoich łazienkach rozwiązania podtynkowe. Decydują o tym zarówno moda i walory estetyczne, jak i coraz większa dostępność cenowa.

Dlatego też powstała innowacyjna broszura KLUDI zawierająca ponad 50 przykładowych schematów rozwiązań podtynkowych.

Zwrot w stronę wyrafinowanego minimalizmu w projektowaniu wnętrz sprawił, że niemal wszystkie elementy instalacji „wtopiły się” w ściany łazienek, na widoku pozostaje zaś jedynie to, co absolutnie niezbędne. Ta niczym nie zakłócona estetyka to tylko jedna z przyczyn rosnącej popularności rozwiązań podtynkowych. Ukryty w ścianie mechanizm to także maksimum ergonomii. Użytkowników kusi komfort jaki daje chociażby możliwość wyboru między dwoma lub trzema źródłami wody podczas kąpieli lub funkcja przelewowego napełniania wanny.
Kąpiel czy prysznic to dla nas coś więcej niż troska o higienę. To forma relaksu, poprawienia sobie samopoczucia. Chcemy we własnej łazience korzystać z zabiegów rodem ze spa: hydromasaży, masujących natrysków, rozluźniających kąpieli. Co więcej, chcemy tych przyjemności zaznawać w atrakcyjnym otoczeniu. Rozwiązania podtynkowe pozwalają harmonijnie połączyć te dwa istotne dla współczesnych łazienek elementy. Nie bez znaczenia jest też coraz większa dostępność cenowa rozwiązań podtynkowych. Kiedyś pojawiały się w najbardziej ekskluzywnych seriach armatury. Obecnie wybierając armaturę nawet w średnim przedziale cenowym można cieszyć się natryskiem wyposażonym w dysze boczne czy deszczownicę, o czym świadczy oferta KLUDI.
KLUDI chcąc ułatwić swoim klientom korzystanie z rozwiązań podtynkowych prezentuje je w formie propozycji gotowych zestawów w specjalnym katalogu. Trzeba jednak pamiętać, że to zaledwie 50 przykładowych propozycji na bazie kilku wybranych serii armatury, a możliwości kompletowania rozwiązań podtynkowych z oferty KLUDI jest znacznie więcej. Uniwersalny moduł podtynkowy KLUDI FLEXX.BOXX jest kompatybilny również z innymi seriami armatury KLUDI, które nie zostały uwzględnione w katalogu (np. KLUDI AMPHORA, KLUDI NEW WAVES, KLUDI KIDO, KLUDI MX, KLUDI OBJEKTA, JOOP!). Poza tym, elementy zaprezentowanych w katalogu zestawów można stosować zamiennie. To zapewnia możliwość maksymalnej indywidualizacji łazienki według własnego uznania.
W tym roku katalog rozwiązań podtynkowych KLUDI wzbogacił się o propozycje zestawów stworzone na bazie serii KLUDI AMBIENTA. Katalog w wersji elektronicznej jest dostępny do pobrania na stronie http://www.kludi.com/. Z kolei na http://www.flexxboxx.pl/ można znaleźć filmy instruktażowe dotyczące montażu samego modułu KLUDI FLEXX.BOXX, stanowiącego bazę większości rozwiązań podtynkowych KLUDI.Kludi Armaturen Sp. z. o. o.

ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. (077) 456 40 84
fax: (077) 454 70 49

http://www.kludi.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Profundo


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją