dzisiaj jest środa, 25 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
SpeakerLinX SLX300 StreamNet™

opublikowany: czwartek, 21 listopad 2013 / źródło: KONTEL

SLX300 to oparty na IP, potężny, cyfrowy wzmacniacz z funkcjami kontroli strefy StreamNet™. Ten doskonały wzmacniacz do strumieniowania dźwięków pomiędzy wieloma...

Przeczytaj także
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

AMP2200 – prawdziwa moc AV przez sieć IP

Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851

Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...

Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audioStacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio

HUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw TelepresenceHUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw Telepresence

SHOEI i CARDO - wprowadzają wysokiej klasy system do komunikacji dla klientów SHOEI

Yealink i 3CX nawiązały współpracę strategicznąYealink i 3CX nawiązały współpracę strategiczną

Scala Rider Q3 - stała łączność w trasie

HUAWEI TP3206 - Nowy wymiar wideokonferencjiHUAWEI TP3206 - Nowy wymiar wideokonferencji

Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630

HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencjiHUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji

HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencjiHUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencji

HUAWEI TP 3106 - System wideokonferencyjny Full HDHUAWEI TP 3106 - System wideokonferencyjny Full HD

HUAWEI IP PBX eSpace U2980HUAWEI IP PBX eSpace U2980


...pomieszczeniami łączy łatwy w użyciu system sterowania z bogatym, krystalicznie czystym dźwiękiem, jaki możesz mieć tylko z ClearOne. Produkty tej marki obecne są teraz także na naszym rynku, dzięki firmie KONTEL, która jest jedynym, oficjalnym importerem i dystrybutorem ClearOne na terenie Polski.

Wzmacniacz SLX300 jest potężnym, ale jednocześnie kompaktowym rozwiązaniem uzupełniającym linię SpeakerLinX ClearOne. Sprawdza się z zainstalowanymi systemami AV, daje moc potrzebną do sterowania dźwiękiem w wielu pomieszczeniach.

SLX300 oferuje imponujący, cyfrowy wzmacniacz 2x100 watt, który zajmuje o połowę mniej miejsca niż tradycyjnie. Posiada wbudowany, 4- pasmowy korektor graficzny i pozwala na wybór 12 ustawień DSP umożliwiających dostosowywanie dźwięku.

Technologia StreamNet™ zapewnia zsynchronizowany do 500 mikrosekund dźwięk pomiędzy wszystkimi strefami, aby wyeliminować efekt echa.
Siła SLX300 tkwi w prostocie użytkowania. Kontrola twojego systemu SteamNet będzie zawsze w zasięgu ręki z dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową.

Urządzenie posiada wbudowany serwer WWW/sieciowy i oparty na przeglądarce internetowej interfejs Flash, które pozwalają w pełni kontrolować strefę, jakby korzystała z panela dotykowego TouchLinX.
Złącze audio umożliwia odtwarzanie z lokalnego źródła w całej strefie lub dystrybucję dźwięku w całym systemie.

Integracja z KLinX zapewnia użytkownikom prosty, 10 – przyciskowy interfejs do wyboru źródła i sterowania. Do strefy może być dodany IRLinX, zapewniając odbiornik IR (na podczerwień).

ClearOne SLX300 został stworzony do odtwarzania dźwięku na najwyższym, możliwym poziomie, biegnącego przez długie kable, który nie jest podatny na zewnętrzny hałas. Kompatybilność gniazd wyjściowych i wejściowych pozwala na łatwą konfigurację komponentów.
Urządzenie posiada cyfrową zwrotnicę do sterowania głośnikami poprzez IP, która zapewnia najwyższy poziom odtwarzania dźwięku.

Symetryczne gniazda wyjściowe i wejściowe pozwalają na użycie długich kabli i jednocześnie zmniejszyć podatność na zewnętrzny hałas.
Podłączenie do portu StreamNet EIM (moduł interfejsu rozszerzeń) pozwala zwiększyć możliwości zewnętrznych wzmacniaczy i źródeł dźwięku, takich jak BluePort BP200 i IPD100 iPod Dock.

SLX300 działa zarówno jako urządzenie źródłowe, jak i odbiorcze, które może przesyłać lokalny dźwięk, jak również odtwarzać go z radia internetowego vTuner. Działa także jako serwis Proxy dla przesyłania strumienia mediów serwera ANTHOLOGY.

Producent zapewnił wiele opcji montowania urządzenia, m.in. na stojaku, ścianie lub innej powierzchni oraz pod stołem.KONTEL
KONTEL

ul. Rakowiecka 30
02-528 Warszawa

http://www.kontel.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Prestige Public Relations


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją