dzisiaj jest środa, 25 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio
IPD100
 Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio


Najczęściej czytane
Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio

opublikowany: wtorek, 26 listopad 2013 / źródło: KONTEL

Stacja dokująca IPD100, nowy produkt ClearOne jest teraz do nabycia także na naszym rodzimym rynku. Zadbała o to firma KONTEL, która jest jedynym, oficjalnym importerem i dystrybutorem marki ClearOne w Polsce.

Przeczytaj także
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

AMP2200 – prawdziwa moc AV przez sieć IP

Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851Telefon multimedialny HUAWEI MC850/MC851

Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...

SpeakerLinX SLX300 StreamNet™

HUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw TelepresenceHUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw Telepresence

SHOEI i CARDO - wprowadzają wysokiej klasy system do komunikacji dla klientów SHOEI

Yealink i 3CX nawiązały współpracę strategicznąYealink i 3CX nawiązały współpracę strategiczną

Scala Rider Q3 - stała łączność w trasie

HUAWEI TP3206 - Nowy wymiar wideokonferencjiHUAWEI TP3206 - Nowy wymiar wideokonferencji

Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630

HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencjiHUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji

HUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencjiHUAWEI TP3118S - Dwa strumienie audio-wideo Full HD dla wyższej jakości wideokonferencji

HUAWEI TP 3106 - System wideokonferencyjny Full HDHUAWEI TP 3106 - System wideokonferencyjny Full HD

HUAWEI IP PBX eSpace U2980HUAWEI IP PBX eSpace U2980


Kiedy brama IPD100 zostaje podłączona do StreamNet™ staje się integralną częścią całego systemu audio Multi-Room w Twoim domu. Nowa stacja dokująca od ClearOne, nie tylko ładuje iPod'a, ale pozwala także sterować odtwarzaniem muzyki z systemu StreamNet™.
Dock IPD100 jest idealny dla tych, którzy chcą cieszyć się muzyką odtwarzaną z listy swojego iPod'a za pośrednictwem StreamNet™ opartym na systemie AV Multi-Room.
Nowe rozwiązanie ClearOne jest w pełni zintegrowane z DigiLinX - całym domowym systemem AV. Stacja dokująca jest również w pełni kompatybilna z rozwiązaniem VIEW -komercyjnym system dystrybucji AV w oparciu o IP.
Urządzenie można wykorzystywać nie tylko w domu, ale i lokalach rozrywkowych, obiektach hotelowych, czy miejscach spotkań wyznaniowych.

Subtelna stacja dokująca IPD100 to interfejs DigiLinX™ do odtwarzaczy multimedialnych iPod Appla. Kiedy umieścimy iPod'a w stacji dokującej ClearOne możemy łatwo i szybko przeszukać katalog z muzyką według gatunku, playlisty, albumów, artystów lub po tytułach piosenek z dowolnego miejsca w domu kontrolowanego przez DigiLinX/VIEW, w tym za pomocą ekranów dotykowych wbudowanych w ściany.

Dock można ustawić w dowolnym, dogodnym miejscu, takim jak lada, biurko, czy półka. Stacja łączy się z systemem AV DigLinX™/VIEW Multi-Room za pomocą bezpośredniego połączenia audio przez lokalny port wzmacniacza i kontrolera SpeakerLinX i można zarządzać nią przez sieć StreamNet Ethernet.

IPD100 powstał z myślą o użytkownikach w Stanach Zjednoczonych i posiada zasilacz przystosowany go gniazd zasilających na kontynencie amerykańskim. Z kolei IPD100i przeznaczony jest na rynek międzynarodowy i zawiera kabel przystosowany go gniazd zasilających w Europie i na Wyspach Brytyjskich. Zarówno IPD100, jak i IPD100i ładują baterię iPod'a przy pomocy dołączonych do zestawu kabli.

Stacja dokująca współpracuje wyłącznie z kontrolerem strefy IP/wzmacniaczem SpeakerLinX SL251 IP i panelem dotykowym TouchLinX TLA250.KONTEL
KONTEL

ul. Rakowiecka 30
02-528 Warszawa

http://www.kontel.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Prestige Public Relations


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją