dzisiaj jest czwartek, 24 maj 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport Najczęściej czytane
Czwarty Business Superbrands dla Sodexo

opublikowany: środa, 18 grudzień 2013 / źródło: Sodexo Motivation Solutions

Najsilniejsze na polskim rynku marki biznesowe po raz kolejny wyróżniono tytułem Business Superbrands. Do ich grona Rada Marek zaliczyła również markę Sodexo.

To już czwarte z rzędu wyróżnienie przyznane przez niezależną organizację The Superbrands Ltd firmie Sodexo, światowemu liderowi w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych i usług outsourcingowych.

Superbrands, organizacja nagradzająca najbardziej rozpoznawalne i najsilniejsze marki, po raz kolejny wyłoniła liderów polskiego rynku spośród marek korporacyjnych i marek dla biznesu (B2B). W wyniku nowej, dwuetapowej procedury, Rada Marek Business Superbrands, złożona z najważniejszych przedstawicieli polskiego biznesu, rynku kapitałowego, mediów gospodarczych, a także ekspertów do spraw Marek wyłoniła tegorocznych laureatów.

Podczas pierwszego etapu konkursu jurorzy nominowali najefektywniejsze wizerunkowo firmy, by następnie spotkać się na obradach, podczas których w wyniku dyskusji i głosowania ustalona została finalna lista laureatów Business Superbrands 2013/2014. W tym prestiżowym gronie po raz czwarty z rzędu znalazła się również firma Sodexo. W Polsce jest ona reprezentowana przez dwie spółki: Sodexo Benefits and Rewards Services – lidera rozwiązań motywacyjnych dla pracowników i partnerów biznesowych oraz Sodexo On-site Services – eksperta w zakresie usług outsourcingowych.

Business Superbrands to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm przyznawane przez środowisko marketingowe. Tytuł nadawany jest przez niezależną organizację The Superbrands Ltd., która działa w ponad 80 krajach. Głównym celem organizacji jest promocja i wyróżnienie sukcesów odnoszonych przez najsilniejsze i najbardziej rozpoznawalne na polskim rynku marki konsumenckie i biznesowe, które są liderami w swoich kategoriach. Tytuł Business Superbrands to nagroda dla marek, które cieszą się doskonałą reputacją i rozpoznawalnością.

Kontakt:
Marta Rakoczy, tel. +48 605 073 929, fax: +22 402 48 68, e-mail : m.rakoczy@contrust.pl

O Sodexo
Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług poprawiających Jakość Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellona w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, projektuje, zarządza i dostarcza kompleksowe usługi w zakresie obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie motywacji (Sodexo Benefits and Rewards Services), obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

Sodexo Benefits and Rewards Services
Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od 15 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy pokazuje, iż kompleksowe usługi motywacyjne pozytywnie wpływają na wydajność organizacji. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników. Na polskim rynku firma Sodexo otrzymała m.in. tytuł Business Superbrands oraz nagrodę Złota Jakość Roku.

Sodexo w liczbach
(dane z 31 sierpnia 2012 roku)

Grupa Sodexo na świecie

18,2 miliarda euro skonsolidowanego dochodu
420 000 pracowników
20. pozycja na liście największych pracodawców na świecie
80 krajów
34 300 placówek
75 milionów konsumentów dziennie
Sodexo On-site Services w Polsce
5 800 000 m2 obsługiwanej powierzchni
2 600 obsługiwanych mniejszych jednostek
2 000 zatrudnionych pracowników
420 Klientów
400 obsługiwanych nieruchomości
70 restauracji

Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce
43 000 Klientów
3 500 000 użytkowników naszych rozwiązań
50 000 współpracujących punktów usługowo-handlowychSodexo Motivation Solutions
Sodexo Motivation Solutions

ul. Kłobucka25
02-699 Warszawa
Tel. 022 535 11 11
Fax. 022 535 10 01

http://pl.sodexo.com
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
ConTrust


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją