dzisiaj jest niedziela, 22 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Nowy Prezes redcoon Polska
 Nowy Prezes redcoon Polska


Najczęściej czytane
Nowy Prezes redcoon Polska

opublikowany: poniedziałek, 30 grudzień 2013 / źródło: redcoon Polska Sp. z o.o.

W dniu 16 grudnia 2013 roku na stanowisko Prezesa redcoon Polska sp. z o.o. został powołany Pan Paweł Kuźma, zastępując na tym stanowisku Panią Magdalenę Zomrowską.

Nowy Prezes redcoon Polska związany jest silnie z branżą IT już od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobyte w poprzedniej roli członka zarządu firmy Vobis Digital Sp. z o.o. w pełni pozwoli realizować obraną strategię firmy redcoon Polska w drodze do czołówki (na szczyt) firm e-commerce w Polsce.
Firma redcoon powstała w 2003 roku, w Aschaffenburgu. Obecnie posiada swoje oddziały już w dziesięciu europejskich krajach. Polski oddział został utworzony w 2008 roku i od tego momentu rozwija się dynamicznie, wzmacniając swoją pozycję silnego gracza na rynku e‑commerce. Od 2011 roku sieć sklepów redcoon jest częścią grupy Media-Saturn-Holding. Dzięki wysokim standardom obsługi Klienta, dbałości o szeroki asortyment oraz niskim cenom, sklep redcoon.pl szybko zajął wysokie miejsce wśród sklepów z elektroniką użytkową.
Celem firmy redcoon jest dążenie do perfekcji w przyjmowaniu i realizowaniu zamówień, optymalizacja Obsługi Klienta oraz dalsza ekspansja na rynki europejskie, a tym samym zapewnienie sobie pozycji jednego z wiodących sklepów online w Europie.
W tegorocznej edycji Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl, redcoon.pl uzyskał drugie miejsce w kategorii Elektronika i AGD.redcoon Polska Sp. z o.o.
redcoon Polska Sp. z o.o.

Fordońska 393
85-790 Bydgoszcz
tel. 0801 066 999
tel. 052 564 23 23
fax: 052 347 23 25

http://www.redcoon.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją