dzisiaj jest niedziela, 22 kwiecień 2018

opony, felgi Biznes 
 Sport 


Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI
 Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI


Najczęściej czytane
Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI

opublikowany: poniedziałek, 30 grudzień 2013 / źródło: Kludi Armaturen Sp. z. o. o.

W modnych łazienkach królują od kilku sezonów oryginalne, zaskakujące niejednokrotnie swoimi formami, umywalki nablatowe. KLUDI z myślą o nich proponuje w swoich najnowszych kolekcjach odpowiednie modele armatury: wysokie, smukłe, zachwycające.

Ceramiczne misy, balie do prania używane przez nasze prababcie, kielichy kwiatów, kamienie wyszlifowane przez nurt rzeki – lista inspiracji widocznych w projektach umywalek nablatowych jest długa. Odkąd w minimalistycznych łazienkowych wnętrzach do praktycznej funkcji umywalek dołączyła rola wyrafinowanej dekoracji, projektanci prześcigają się w pomysłach na nowe kształty i formy. Elegancka, wyeksponowana efektownie ceramika łazienkowa wymaga równie stylowego towarzystwa – na bateriach umywalkowych przeznaczonych do tego rodzaju umywalek ciąży więc odpowiedzialna rola. KLUDI, tworząc tego rodzaju modele, z jednej strony stawia na subtelność form, z drugiej –
dba o to, by armatura swoją stylistyką odpowiadała zarówno wyszukanym i designerskim, jak i tym bardziej uniwersalnym umywalkom.
Z nowoczesnymi i surowymi wnętrzami oraz umywalkami o prostych, wstrzemięźliwych formach doskonale komponuje się futurystyczna bateria KLUDI NEW WAVES. Swój specyficzny design zawdzięcza ona użyciu najmniejszej na świecie głowicy ceramicznej, co nadaje jej korpusowi wyjątkowo minimalistyczną linię. Z kolei spoglądając na KLUDI BOZZ można dostrzec dalekie echa inspiracji formami dawnych ręcznych pomp. Będzie on świetnie pasować do umywalek w kształcie mis i balii. Okrągły korpus, charakterystycznie wygięta wylewka, delikatny uchwyt – KLUDI BOZZ to zdecydowanie propozycja do wnętrz,w których pojawiają się bardziej miękkie, subtelne detale.

Sprawdzi się także tam, gdzie chcemy nawiązać do stylistyki retro.
Większą elastycznością aranżacyjną wykazuje się za to KLUDI ZENTA, której sylwetkę cechuje połączenie kształtów koła i kwadratu, smukły, podwyższony korpus i ergonomiczny uchwyt, czyniąc ją uniwersalną i funkcjonalną.
Dwie kolejne propozycje baterii KLUDI do umywalek nablatowych to modele stworzone z myślą o stylistyce organicznego minimalizmu. KLUDI BALANCE łączy delikatne krzywizny z poziomą płaszczyzną górnej powierzchni wylewki. Rolę subtelnego, wyrafinowanego detalu odgrywa tu funkcjonalny, przypominający skrzydło ptaka uchwyt. Z kolei KLUDI AMBIENTA ma zdecydowanie monolityczną, rzeźbiarską formę, a sekretem jej ergonomii jest zintegrowany design. Zgodnie ze swoim charakterem pierwsza będzie pasować do wizualnie delikatniejszych umywalek, druga zaś –
do tych bardziej masywnych.
Idealne dopasowanie wzornicze gwarantuje połączenie armatury Esprit z umywalką nablatową z tej samej serii. Komplementarna kolekcja wyposażenia łazienek została bowiem stworzona, aby idealnie z sobą współgrać. Tu warto też podkreślić, że dzięki kompaktowym rozmiarom umywalka nablatowa Esprit wraz z towarzyszącą jej baterią świetnie sprawdzą się w niewielkich łazienkach.Kludi Armaturen Sp. z. o. o.

ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. (077) 456 40 84
fax: (077) 454 70 49

http://www.kludi.pl
informacje prasowe
tekst dostarczony za pomocą
systemu pr.otwarty.pl

we współpracy z:
Profundo


Artykuły oraz zdjęcia umieszczone w portalu Otwarty.pl są chronione prawami autorskimi. Redakcja Otwarty.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz w komentarzach artykułów.
© 2007-2013 otwarty.pl - portal internetowy
kontakt z redakcją