Lista produktów marki Barracuda Networks

Barracuda Networks, Inc. jest firmą dostarczającą produkty z zakresu bezpieczeństwa, sieci i pamięci masowych w oparciu o urządzenia sieciowe i usługi w chmurze. Produkty bezpieczeństwa firmy obejmują produkty do ochrony przed pocztą elektroniczną, przeglądaniem stron internetowych, hakerami i komunikatorami internetowymi, takimi jak spam, oprogramowanie szpiegujące, trojany i wirusy. Produkty sieciowe i pamięci masowej firmy obejmują filtrowanie stron internetowych, równoważenie obciążenia, kontrolery dostarczania aplikacji, archiwizację wiadomości, zapory sieciowe NG, usługi tworzenia kopii zapasowych i ochrony danych.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Archiving

Recenzje: 0

Barracuda Message Archiver jest idealny dla organizacji, które chcą zredukować swoje wymagania w zakresie przechowywania wiadomości e-mail i zwiększyć produktywność użytkowników dzięki mobilnemu lub stacjonarnemu dostępowi do każdej wiadomości e-mail kiedykolwiek wysłanej lub otrzymanej.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup

Recenzje: 0

Barracuda Backup to przystępne cenowo rozwiązanie do przechowywania i dostępu do danych na miejscu i zdalnie. Szybko i bezpiecznie przechowuje dane w wielu lokalizacjach zdalnych. Barracuda Backup usuwa zduplikowane dane na poziomie bloku, aby zredukować do 25 razy tradycyjne wymagania dotyczące przechowywania kopii zapasowych, jednocześnie zmniejszając...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Backup Cloud-to-Cloud

Recenzje: 0

Funkcja Cloud-to-Cloud Backup zapewnia kompleksową, ekonomiczną i skalowalną ochronę danych w usłudze Office 365. Automatycznie tworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail, OneDrive for Business, SharePoint, Groups i danych zespołów na dysku Barracuda Cloud Storage. A gdy liczy się czas, odtworzenie tego, co jest potrzebne, zajmuje tylko kilka...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Essentials

Recenzje: 0

Dzięki Barracuda Essentials, najbardziej wszechstronnej w branży platformie bezpieczeństwa poczty elektronicznej, zachowaj bezpieczeństwo swojej poczty elektronicznej, użytkowników i danych.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda PhishLine

Recenzje: 0

PhishLine oferuje szkolenia z zakresu świadomości bezpieczeństwa dla biznesu, obejmujące szereg symulacji phishingu i materiałów szkoleniowych. PhishLine silnie koncentruje się na raportowaniu i analizie, aby dać firmom wgląd w to, jak dobrze radzą sobie ich pracownicy.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Sentinel

Recenzje: 0

Ataki ukierunkowane nie niosą ze sobą złośliwego ładunku (adresów URL lub załączników) i omijają bramki pocztowe. Sentinel wykorzystuje SI do przechytrzania napastników i ochrony firmy oraz danych.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda WAF-as-a-Service

Recenzje: 0

Konfiguracja tradycyjnych firewalli aplikacji internetowych może trwać kilka dni. Ale Barracuda WAF-as-a-Service-a  w pełni funkcjonalna, dostarczana w chmurze usługa bezpieczeństwa aplikacji przełamuje tę formę. Konfiguruj i wdrażaj do pełnej produkcji, chroniąc wszystkie swoje aplikacje przed wszystkimi zagrożeniami - w ciągu zaledwie kilku minut.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Web Application Firewall

Recenzje: 0

Barracuda Web Application Firewall zapewnia kompleksowe bezpieczeństwo i dostępność dla API. Może zabezpieczyć zarówno XML jak i JSON API przed wszystkimi rodzajami ataków, w tym farmowaniem i scrapowaniem API. Barracuda WAF zabezpiecza również parsery XML i JSON, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę dostępu.

Cena 0,00 zł
W magazynie

Marka: Barracuda Networks

Barracuda Web Security and Filtering

Recenzje: 0

Barracuda Web Security Gateway pozwala organizacjom korzystać z aplikacji i narzędzi internetowych bez narażania się na szkodliwe oprogramowanie i wirusy internetowe, utratę produktywności użytkowników i nadużywanie przepustowości. Jako kompleksowe rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania siecią, łączy w sobie wielokrotnie nagradzane...

Cena 0,00 zł
W magazynie

Budujemy rozwiązania bezpieczeństwa klasy korporacyjnej, gotowe do pracy w chmurze.

Ponad 200 000 klientów na całym świecie ufa Barracuda, że chroni swoich pracowników, dane i aplikacje przed szerokim zakresem zagrożeń. Barracuda zapewnia łatwe, kompleksowe i przystępne cenowo rozwiązania w zakresie ochrony poczty elektronicznej, bezpieczeństwa aplikacji i chmury, bezpieczeństwa sieci i ochrony danych. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby dostarczać technologię bezpieczeństwa jutra, już dziś.

Cenimy sobie partnerstwo.

Współpracujemy z ponad 5.000 partnerów handlowych na całym świecie. Program Partnerski Barracuda obejmuje szereg bogatych ofert programowych, korzyści i usług, które pomagają naszym partnerom wzbogacić swoją działalność o potężne, łatwe w obsłudze portfolio produktów. Zawsze staramy się rozwijać wraz z partnerami kanałowymi zaangażowanymi w dostarczanie klientom światowej klasy produktów, usług i wsparcia.

Mamy tajną broń - naszych pracowników.

Tajemnica została ujawniona. Barracuda to naprawdę fajne miejsce do pracy. Wysoko zmotywowana siła robocza napędza wielką innowacyjność i obsługę klienta - z czego Barracuda słynie. Jest to formuła, którą odkryliśmy lata temu. Szczęśliwi pracownicy + szczęśliwi partnerzy = zadowoleni klienci. Jest to formuła, w której wszyscy wygrywają.

Nasz zespół kieruje się pięcioma podstawowymi wartościami: myślenie o kliencie, wprowadzanie innowacji, przejmowanie odpowiedzialności, osiąganie wyników i wspólny sukces. Jeśli to brzmi tak, jak byś spojrzał na naszą stronę karier.