Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Programy biurowe
Programy biurowe Office, Pakiety biurowe - Sklep z oprogramowaniem Otwarty.pl

Programy biurowe

Pakiet biurowy (zwany również pakietem biurowym) jest kompilacją wspólnego oprogramowania do pracy biurowej, takiego jak pisanie listów, arkuszy kalkulacyjnych i tworzenie prezentacji. W przeciwieństwie do biura online, programy są instalowane lokalnie (na komputerze dostępnym na miejscu). Najczęściej stosowanym pakietem biurowym jest zastrzeżony pakiet Microsoft Office, a następnie wolne LibreOffice i Open Office.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Ashampoo

Ashampoo Office 2018

Recenzje: 0

Wszyscy znamy alternatywy dla pakietu Microsoft Office, ale czy znasz niedrogi pakiet Office, który jest w pełni kompatybilny zarówno z najnowszymi, jak i klasycznymi formatami Microsoft? Ashampoo Office 2018 to najszybszy sposób na tworzenie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji z pełnym komfortem i funkcjami, jakich można oczekiwać od...

Cena 219,50 zł
Więcej
W magazynie

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Recenzje: 0

Najważniejsze, żeby wszystko załatwić. Office Home and Business 2019 jest dla rodzin i małych firm, które chcą klasycznych aplikacji biurowych i poczty elektronicznej. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook, dla systemu Windows 10. 

Cena 1 056,10 zł
Więcej
W magazynie

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Recenzje: 0

Najważniejsze, żeby to wszystko załatwić. Office Home and Student 2019 jest dla studentów i rodzin, które chcą mieć klasyczne aplikacje biurowe, w tym Word, Excel i PowerPoint dla Windows 10. Jednorazowy zakup zainstalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub w szkole.

Cena 520,32 zł
Więcej
W magazynie

Microsoft 365 Family

Recenzje: 0

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie dla aż 6 użytkowników.

Cena 349,59 zł
Więcej
W magazynie

Microsoft 365 Personal

Recenzje: 0

Możesz prowadzić swoje życie jak profesjonalista dzięki aplikacjom Microsoft, dodatkowej pamięci masowej w chmurze, zaawansowanym zabezpieczeniom i wielu innym, wszystko to w jednym wygodnym abonamencie.

Cena 243,89 zł
Więcej
W magazynie