Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Odzyskiwanie danych
Programy do odzyskiwania danych i plików - Sklep Otwarty.pl

Odzyskiwanie danych

W informatyce odzyskiwanie danych jest procesem odzyskiwania (odzyskiwania) danych niedostępnych, utraconych, uszkodzonych, uszkodzonych lub sformatowanych z wtórnego przechowywania, nośników wymiennych lub plików, gdy przechowywane w nich dane nie są dostępne w zwykły sposób. Dane są najczęściej odzyskiwane z nośników pamięci, takich jak wewnętrzne lub zewnętrzne dyski twarde (HDD), dyski półprzewodnikowe (SSD), pamięci USB, taśmy magnetyczne, płyty CD, DVD, podsystemy RAID i inne urządzenia elektroniczne. Odzyskiwanie może być konieczne ze względu na fizyczne uszkodzenie urządzeń pamięci masowej lub logiczne uszkodzenie systemu plików, które uniemożliwia jego montaż przez system operacyjny hosta (OS).

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Ashampoo

Ashampoo Undeleter

Recenzje: 0

W naszym codziennym życiu z komputerami zawsze mogą zdarzyć się małe i duże katastrofy. Jest to bardzo irytujące, jeśli np. piękny obraz, ważny dokument lub ulubione MP3 zostaną zgubione lub przypadkowo usunięte. W takiej sytuacji Ashampoo Undeleter jest Twoim zbawieniem. Za pomocą tego programu usunięte pliki są odzyskiwane w krótkim czasie. 

Cena 41,94 zł
Więcej
W magazynie