Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Nagrywanie płyt CD/DVD/Blu-ray
Programy do nagrywania płyt CD i DVD - Sklep z programami

Nagrywanie płyt CD/DVD/Blu-ray

Płyty CD towarzyszą nam przez całe życie - niezależnie od tego, czy chodzi o składanie playlisty muzycznej do samochodu, czy przygotowywanie zdjęć z wakacji dla przyjaciół. Na początku lat dziewięćdziesiątych nagrywarki płyt CD otworzyły przed entuzjastami muzyki zupełnie nowe horyzonty: w porównaniu z płytami można było teraz nagrywać własne „kompilacje” w domu - i to bez utraty jakości! Nagrywarki CD działają z laserem, który podgrzewa warstwę aluminium płyty CD-R lub CD-RW w jednym miejscu tak, że trochę się topi - co wyjaśnia pochodzenie nazwy Burner. Tworzy to krajobraz pełen „dołów” i gruntów ”, zagłębień i wzniesień na nośniku danych. Wbrew założeniu, że czytnik CD czyta płyty CD jak płyty, odtwarzacz CD rozpoznaje tylko przejście między pit a landem i modyfikuje je na binarną „1” - wszystko pomiędzy jest rejestrowane jako binarne „0”.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Ashampoo

Ashampoo Burning Studio 21

Recenzje: 0

Pobierz najlepsze oprogramowanie do wypalania na swoim komputerze! Nowy Ashampoo Burning Studio 21 to wygodny sposób na bezpieczne nagrywanie danych, kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray bez wysiłku i daje dostęp do szeregu najwyższej klasy funkcji multimedialnych. Możesz tworzyć własne filmy i pokazy slajdów, modyfikować istniejące płyty lub tworzyć płyty...

Cena 139,83 zł
Więcej
W magazynie