Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki AVAST Software

Avast Software s.r.o. jest czeską międzynarodową firmą zajmującą się oprogramowaniem z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego z siedzibą w Pradze, w Czechach, która bada i rozwija oprogramowanie z zakresu bezpieczeństwa komputerowego, nauki maszynowej i sztucznej inteligencji. Avast ma ponad 435 mln aktywnych użytkowników miesięczniei drugi co do wielkości udział w rynku wśród dostawców aplikacji antywirusowych na świecie według stanu na kwiecień 2020 r. Spółka zatrudnia około 1700 pracowników w 25 biurach na całym świecie.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Marka: AVAST Software

AVAST CleanUp Premium

Recenzje: 0

Doskonałe dostrojenie komputera. Przyspiesz i oczyść swój komputer, zaktualizuj aplikacje i napraw irytujące problemy. Avast CleanUp Premium to najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do optymalizacji i dostrajania komputerów PC

Cena 47,97 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Ultimate

Recenzje: 0

Pakiet Avast Ultimate to coś więcej niż tylko program antywirusowy, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wszystkie komputery, telefony i tablety były bezpieczne, prywatne i działały jak najlepiej.

Cena 137,40 zł
Więcej
W magazynie

Avast został założony przez Pavla Baudiša i Eduarda Kučerę w 1988 roku jako spółdzielnia. Od 2010 r. jest spółką prywatną, a w maju 2018 r. przeprowadziła IPO. W lipcu 2016 r. Avast nabył konkurenta AVG Technologies za 1,3 mld USD. W tym czasie AVG był trzecim produktem antywirusowym. Jest on notowany na dwóch giełdach: praskiej i londyńskiej i jest częścią składową indeksu FTSE 100.

Szybsza, inteligentniejsza sztuczna inteligencja

Avast jest jedną z największych firm zajmujących się bezpieczeństwem na świecie, która wykorzystuje technologie nowej generacji do zwalczania cyberataków w czasie rzeczywistym. Różnimy się od innych firm nowej generacji tym, że posiadamy ogromny, oparty na chmurze silnik do nauki maszynowej, który otrzymuje stały strumień danych od setek milionów naszych użytkowników, co ułatwia naukę z niespotykaną dotąd szybkością i sprawia, że nasz silnik sztucznej inteligencji jest inteligentniejszy i szybszy niż jakikolwiek inny.

Skalowalna infrastruktura chmur obliczeniowych

Avast stworzył skalowalną infrastrukturę bezpieczeństwa opartą na chmurze, która widzi wszystko, co dzieje się w Internecie. Mamy wgląd we wszystko, co dzieje się w Internecie, dobre i złe, co daje nam unikalną korzyść w postaci tego, że jesteśmy pierwszymi, którzy sprawdzają i analizują potencjalne zagrożenia. W przypadku wykrycia nowego złośliwego oprogramowania, możemy szybko wdrożyć nowe funkcje zabezpieczeń, aby chronić naszych użytkowników.

Dedykowani eksperci ds. badań nad bezpieczeństwem cybernetycznym

Innowacyjne podejście firmy Avast do bezpieczeństwa pochodzi od najbardziej utalentowanych i doświadczonych inżynierów bezpieczeństwa na świecie. Siedziba główna w Pradze - centrum doskonałości dla inżynierii i informatyki - przyciąga najlepszych i najzdolniejszych z ponad 50% naszych pracowników w dziedzinie badań i rozwoju. Nasi naukowcy, inżynierowie i matematycy pochodzą z najbardziej szanowanych instytucji, w tym Stanford, MIT, Oxford i NASA. Nasz rozwój jest napędzany przez naszą pełną pasji kulturę dążenia do zwycięstwa i "pokonywania złych ludzi".

Jedną z naszych podstawowych wartości jako firmy jest oddanie się społeczności. Nasza Fundacja jest przejawem tych wartości i poświęca się tworzeniu programów wspierających osoby starsze, niepełnosprawne fizycznie i umysłowo oraz nieuleczalnie chore, a także doskonaleniu edukacji w zakresie praw człowieka. Firma Avast jest zobowiązana do przeznaczania co roku części swoich zysków na rzecz Fundacji Avast.