Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 83,90 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Systemy operacyjne
Systemy operacyjne

Systemy operacyjne

System operacyjny (OS) to zestaw programów komputerowych, które zarządzają zasobami systemowymi komputera, takimi jak pamięć, dyski twarde, urządzenia wejściowe i wyjściowe, i udostępniają je programom aplikacyjnym. System operacyjny tworzy w ten sposób interfejs pomiędzy komponentami sprzętowymi a oprogramowaniem aplikacyjnym użytkownika. Systemy operacyjne składają się zazwyczaj z jądra (niem.: Kernel), które zarządza sprzętem komputerowym, oraz specjalnych programów, które po uruchomieniu wykonują różne zadania. Zadania te obejmują załadunek sterowników urządzeń. Systemy operacyjne można znaleźć w prawie wszystkich rodzajach komputerów: jako systemy operacyjne czasu rzeczywistego na komputerach procesowych i systemach wbudowanych, na komputerach osobistych, tabletach, smartfonach oraz na większych systemach wieloprocesorowych, takich jak serwery i komputery mainframe.

Podkategorie

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Windows 10 Home

Recenzje: 0

Oryginalny Windows 10, prawdziwe zalety Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z komputera - tylko z oryginalną wersją systemu Windows 10.

Cena 512,19 zł
Więcej
W magazynie

Windows 10 Pro

Recenzje: 0

Zaprojektowany jako podstawa nowoczesnego miejsca pracy, Windows 10 Pro posiada narzędzia biznesowe, których Twój zespół potrzebuje do jeszcze inteligentniejszej pracy.

Cena 893,50 zł
Więcej
W magazynie