Edycja plików PDF
Programy do edycji PDF, modyfikowanie treści PDF-a

Edycja plików PDF

Format PDF to standard przesyłania dokumentów w Internecie. Jednak edycja tych plików nie zawsze jest prosta. Poniższe programy zapewniają pełną obsługę edycji gotowych już plików PDF umożliwiając ich ponowne zapisanie do PDF - często nie pozostawiając żadnych śladów edycji. Celem formatu PDF jest zapewnienie reprezentacji zgodnej z układem niezależnie od używanego urządzenia lub oprogramowania. Jest to język opisu strony oparty na wektorach. Dzięki temu pliki PDF można dowolnie skalować. W przeciwieństwie do plików HTML czy Word, zawierają wszystkie elementy potrzebne do wyświetlenia. Czcionki i obrazy są zintegrowane bezpośrednio w pliku PDF.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Ashampoo

Ashampoo PDF Pro 2

Recenzje: 0

Ashampoo PDF Pro jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program ma wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, konwersji, edycji, łączenia i ochrony plików PDF. Twórz dokumenty o idealnych wymiarach, które można odczytać na dowolnym urządzeniu i używaj szyfrowania, aby chronić swoją własność, gdy jest to konieczne. Twoje pliki...

Cena 219,50 zł
W magazynie

Adobe Acrobat Pro 2020

Recenzje: 0

Acrobat 2020 to najnowsza, wieczysta wersja programu Acrobat na pulpit. Upraszcza ona codzienne zadania związane z plikami PDF i zawiera wiele udogodnień zwiększających produktywność podczas pracy z plikami PDF z komputera.

Cena 1 711,60 zł
W magazynie

Adobe Acrobat Standard 2020

Recenzje: 0

Dzięki programowi Adobe Acrobat Standard 2020 firma może kontynuować działalność dzięki wszystkim niezawodnym i łatwym w obsłudze narzędziom PDF, których potrzebujesz - na wyciągnięcie ręki. Tworzenie, edytowanie, wypełnianie i podpisywanie wszystkich swoich plików PDF w systemie Microsoft Windows jest szybkie i proste.

Cena 1 298,00 zł
W magazynie