Marka: Norton

Norton 360 Premium

Recenzje: 0

Wiele warstw ochrony dla Twoich urządzeń i prywatności online całej rodziny - wszystko w jednym rozwiązaniu Pakiet Norton 360 Premium oferuje wszechstronną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, Android lub urządzeń z systemem iOS - plus Kontrolę rodzicielską do lepszej ochrony dzieci w Internecie, menedżer haseł do...

Cena 162,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 082241

Marka: G DATA

G Data Internet Security

Recenzje: 0

G DATA Internet Security to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. Program czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. 

Cena 71,54 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Internet Security

Recenzje: 0

AVG Internet Security blokuje wirusy i złośliwe oprogramowanie, zabezpiecza wiadomości e-mail, chroni pliki osobiste, hasła i kamery internetowe przed hakerami, a także pozwala bez obaw robić zakupy i bankować w Internecie.

Cena 35,77 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVAST Software

AVAST Premium Security

Recenzje: 0

Avast Premium Security to coś więcej niż tylko program antywirusowy, to kompletna ochrona online dla wszystkich komputerów, telefonów i tabletów.

Cena 52,85 zł
Więcej
W magazynie

Marka: AVG

AVG Secure VPN

Recenzje: 0

AVG Secure VPN to wirtualna sieć prywatna, która zabezpiecza połączenie internetowe za pomocą szyfrowanego tunelu, aby ukryć Twoją prawdziwą lokalizację.

Cena 56,10 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Usuwanie danych
Programy do trwałego kasowania/usuwania danych, plików z komputera - Sklep z oprogramowaniem

Usuwanie danych

Korzystając z komputera nieświadomie zapisujemy tysiące plików tymczasowych w sektorach dysku których nie widzi użytkownik bezpośrednio z systemu operacyjnego. Pliki te mają poprawić nasz komfort użytkowania. Przechowują one ustawienia, podpowiedzi czy historię zdarzeń, które wykonujemy regularnie. Z czasem na Twoim komputerze gromadzi się tak wiele danych, których nawet nie zauważasz, że tracisz nad nimi kontrolę. Przykładem może być wizyta na stronie internetowej. Przeglądarka buforuje odwiedzane strony, dzięki czemu strona ładuje się szybciej, gdy odwiedzasz ją ponownie. Co więcej, te tymczasowe akta zapewniają, że możemy cofnąć kroki. Na przykład, jeśli napiszesz tekst, a pliki nie zostaną zbuforowane, nie będzie można cofnąć błędów poprzez naciśnięcie przycisku wstecz. Przez większość czasu te pozostałości plików są automatycznie usuwane, ale niestety nie zawsze tak jest. Szczególnie w przypadku przeglądarek internetowych wiele danych jest buforowanych i nie jest automatycznie usuwanych. Na dłuższą metę na dysku twardym gromadzą się ogromne ilości nieużywanych plików. Te śmieciowe pliki sprawiają, że komputer i programy spowalniają i zajmują niepotrzebne miejsce.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Ashampoo

Ashampoo UnInstaller 9

Recenzje: 0

Ashampoo UnInstaller 9 to twoja siatka bezpieczeństwa, która pozwala na całkowite odinstalowanie programów bez żadnych pozostałości. Ty decydujesz, co zostanie na Twoim komputerze! Program dokładnie monitoruje każdą instalację, aby w razie potrzeby całkowicie ją usunąć. Nawet niemonitorowane instalacje są odwracalne dzięki technologii głębokiego...

Cena 111,86 zł
Więcej
W magazynie