Lista produktów marki Ashampoo

Ashampoo GmbH & Co. KG jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Rastede w Niemczech, które tworzy oprogramowanie i rozprowadza je na całym świecie za pośrednictwem Internetu. Firma została założona w Oldenburgu w 1999 roku przez Rolfa Hilchnera, który zarządzał Ashampoo do początku 2012 roku - obok Heinza-Wilhelma Bogeny, dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za finanse. Wraz z Sebastianem Schwarzem i Jensem Klibingatem dwóch nowych dyrektorów zarządzających zastąpiło Hilchnera i Bogenę [3] W maju 2017 roku firma ogłosiła nowy biurowiec w Rastede o wartości ponad 16 milionów euro. W lipcu 2019 roku firma przeprowadziła się do nowej siedziby, budynku //CRASH, w Rastede.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Architecture 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Architektura jest dla wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swoje wizje. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli Ci szybko uzyskać wiarygodne wyniki. Widoki 2D, 3D i przekroju poprzecznego pomogą Ci mieć oko na projekt i wykryć brakujące części lub przekroje, które wymagają więcej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz, czy...

Cena 237,02 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo 3D CAD Professional 7

Recenzje: 0

Ashampoo 3D CAD Professional 7 to profesjonalne rozwiązanie dla projektantów, kreślarzy i architektów krajobrazu. Zaplanuj, zwizualizuj i przekaż swoje pomysły projektowe profesjonalnie i bez zamieszania! Tworzenie przekrojów planów do zastosowań budowlanych lub dokumentacji budowlanej, które spełniają najwyższe standardy.

Cena 908,24 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo ActionCam

Recenzje: 0

Ashampoo ActionCam jest oprogramowaniem do edycji wideo w celu optymalizacji ostrości i kolorów, ustabilizowania drgań materiału filmowego i naprawienia zniekształceń obiektywu.

Cena 139,83 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Anti-Virus

Recenzje: 0

Skutecznie wykrywaj i neutralizuj wirusy, złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie szpiegujące i okupowe! Ashampoo Anti-Virus chroni Twój komputer przed wszystkimi zagrożeniami, włączając w to oprogramowanie typu zero-day ransomware i trojany, które nigdy wcześniej nie były analizowane. Każdego dnia pojawia się 300.000 nowych zagrożeń internetowych, ale...

Cena 130,07 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup 2020

Recenzje: 0

Ashampoo Backup 2020 to niezawodne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwia zapisywanie plików. Program wykonuje kopię zapasową i przywraca całe partycje i dyski w kilka kliknięć. Skorzystaj z automatycznego tworzenia kopii zapasowych i bezproblemowego odzyskiwania plików dzięki wbudowanemu systemowi ratunkowemu!

Cena 83,90 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Backup Pro 14

Recenzje: 0

Doświadcz maksymalnego bezpieczeństwa z Ashampoo ® Backup Pro 14! Ponieważ to oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych stale sprawdza siebie, a nawet nośnik, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Dzięki automatycznej weryfikacji błędy kopii zapasowych są praktycznie wykluczone! Nowy silnik kopii zapasowych został gruntownie przetestowany i...

Cena 139,83 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Burning Studio 21

Recenzje: 0

Pobierz najlepsze oprogramowanie do wypalania na swoim komputerze! Nowy Ashampoo Burning Studio 21 to wygodny sposób na bezpieczne nagrywanie danych, kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray bez wysiłku i daje dostęp do szeregu najwyższej klasy funkcji multimedialnych. Możesz tworzyć własne filmy i pokazy slajdów, modyfikować istniejące płyty lub tworzyć płyty...

Cena 139,83 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Cinemagraph

Recenzje: 0

 Zamienia filmy wideo w nieruchome zdjęcia z subtelnym ruchem. Pewnie, że możesz użyć Photoshopa do ich stworzenia, ale po co zawracać sobie głowę drogim i skomplikowanym oprogramowaniem, skoro możesz tworzyć olśniewające zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut dzięki Ashampoo Cinemagraph?

Cena 174,79 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Driver Updater

Recenzje: 0

Złe lub stare sterowniki są wrogami każdego systemu komputerowego. Często brakuje sterowników lub są one beznadziejnie przestarzałe. Ashampoo Driver Updater nie tylko znajduje najlepsze sterowniki, ale także instaluje je dla Ciebie.

Cena 163,90 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Home Design 5

Recenzje: 0

Jak będzie wyglądał twój skończony dom? Ashampoo Home Design 5 obejmuje wszystko, od drzwi, okien, balkonów i wiat samochodowych po instalacje sanitarne i elektryczne, w tym elementy fotowoltaiczne.

Cena 139,83 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Internet Accelerator 3

Recenzje: 0

Ashampoo Internet Accelerator analizuje komputer i za pomocą jednego kliknięcia optymalizuje wszystkie istotne ustawienia. Nie musisz nic wiedzieć, po prostu wybierz automatyczny optymalizator i gotowe. Nowa wersja zawiera również narzędzie do testowania szybkości połączenia internetowego, dzięki czemu możesz bezpośrednio przetestować swoją wydajność.

Cena 48,94 zł
W magazynie

Marka: Ashampoo

Ashampoo Kitchen Catalog Extension

Recenzje: 0

Ashampoo Kitchen Catalog Extension umożliwia indywidualne planowanie kuchni na komputerze. Katalog oferuje kilka linii kuchni 3D w różnych stylach, od nowoczesnych, poprzez proste, aż po eleganckie. Każda linia kuchenna oferuje dużą ilość różnych przedmiotów i tekstur. W ten sposób możecie Państwo dokładnie zaplanować swoją wymarzoną kuchnię.

Cena 41,94 zł
W magazynie

Ashampoo jest jedną z wiodących firm internetowych na świecie w dziedzinie rozwoju oprogramowania, sprzedaży i serwisów internetowych. Innowacyjne produkty Ashampoo w zakresie oprogramowania od samego początku wyznaczają technologiczne standardy i są znane z zaawansowanej, dojrzałej technologii i użyteczności.

Wszyscy widzieliśmy programy, które wymagają ciągłego studiowania podręczników, aby gdzieś się dostać. Chcemy osiągnąć coś dokładnie przeciwnego z naszym oprogramowaniem! Programy od Ashampoo zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do zrozumienia i użycia przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Dotyczy to wszystkich naszych produktów, od oprogramowania do wypalania płyt CD/DVD i popularnych tunerów systemowych po nasze wszechstronne zestawy multimedialne. Tylko wtedy, gdy osiągniesz wspaniałe rezultaty szybko i wygodnie.